Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pasik amit a haverokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik amit a haverokkal beszéltek azt el kell osztani kettővel? Vagy ez most mi?

Figyelt kérdés
A minap részese voltam egy pasis cseverészésnek. A résztvevők a párom három haverja a párom és természetesen én. Az egyik srác épp hazaindulóban volt és hát természetesen jött a viccelődés hogy sietni kell mert az asszony mérges lesz, aztán már nem is igazán viccelve folytatódott a beszélgetés hogy a lány tulajdonképp kicsit idegbeteg meg "hisztis" és akkor úgy belegondoltam, hogy igazából a srácot még nem hallottam úgy beszélni a barátnőjéről hogy pozitív dolgot mondott volna róla. Az egész beszélgetés alatt furdalt a kérdés hogy ha így vélekedik róla mégis miért van vele? Persze nyilván sosem ócsárolja meg nem durván mondja ezeket de lehet érezni hogy azért nem teljesen vicc jellegű. Meg persze persze azt is tudom mindenki törődjön a maga dolgával más életén ne én rágódjak de engem ez akkor is érdekel hogy ha ti pasik ilyeneket mondtok az úgy mennyire komoly?
2016. márc. 24. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Feltehetően van alapja, de hogy mekkora, azt nem tudhatjuk. Vannak bőven "sárkány" típusú barátnők...
2016. márc. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az a helyzet hogy a legtöbb esetben inkább azt kellene elosztanotok 2-vel (vagy egy 2-nél nagyobb tetszőleges egész számmal) amit nektek, csajoknak hadoválnak össze, és akkor nem lenne min csodálkozni később. Nekem is van pár ismerősöm akik konkrétan teljesen más emberek a barátnőik előtt, és nem épp az az igazi arcuk amit a barátnőik látnak...
2016. márc. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, de úgy gondolom, hogy ha annyira zavarná, már régen kidobta volna. Nyilván vannak a nőnek olyan pozitív tulajdonságai is, amik miatt megéri vele lennie, mert pl. jól főz, jó vele a szex, ilyesmik. Meg én azt tapasztaltam, hogy a legtöbb pasi szereti a nehéz eseteket, tehát nem bírják, ha egy nő úgy viselkedik, mint valami pincsikutya, hogy lesi minden kívánságukat, és ők az istenek.
2016. márc. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy szereti a nőt, csak zavarja, hogy házisárkány.
2016. márc. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem ment még annyira az idegeire mint amennyire jó, hogy van kit dugni. Elviseli, annak ellenére, hogy néha szétveri az idegeit.
2016. márc. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kettes megmondta a tutit, azt oszd el kettővel, amit neked mond! A barátaikkal sokkal őszintébbek, mert ott nem kell félniük, hogy nem kapnak pinát, ha rosszat mondanak. :D
2016. márc. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!