Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Leírjam neki, hogy valójában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírjam neki, hogy valójában hogy is érzek?

Figyelt kérdés

2,5 hónapig tartott a "kapcsolat", barátság extrákkal megállapodásban voltunk, ő is annak a jeleit mutatta, hogy többet érez. Sosem volt még barátnője, ha meghallja azt a szót, hogy kapcsolat, már menekül. Elején randizgattuk, sok közös programot csináltunk, kézen fogva aludtunk el, összebújva, stb.. bár szex nem volt.. csók, meg minden más.. (ne kérdezzétek miért nem). 1 hete bejelentette, hogy mivel érzek vmit (elmondtam neki), hagyjuk, mert nem akar megbántani.

Leírjam neki, hogy mit gondolok erről az egészről (hogy ő is ennek a jeleit mutatta...(nagyon dobogott a szíve ha velem volt, mindig támogatott, segített, mikor tettettem, hogy aludtam, a számra puszit adott, simogatta a kezem kézen fogva, stb..), hogy fáj nekem ez az egész, hogy miért menekül, stb.. szeretném tisztázni, de közben félek is, bár már nincs veszíteni valóm. Azt mondta szeret velem lenni és hogy jól érzi magát velem. Akkor miért tiltott le?

20L, 19F


2016. márc. 29. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Nekem azt mondja el valaki, hogyan lehet ilyen barátság extrákkal kapcsolatot összehozni(férfiként)?
2016. márc. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Milyen családban nőtt fel ez a legény? Volt apa körülötte?

Szerintem igenis vonzódik hozzád, de nem akar csalódni benned, azért távol tart magától.

A Nők szeretnek lelkizni és elméleteket gyártani minden mögé, hívhatjátok bárminek, de ha önként és dalolva foglalkozik veled, csókot ad, simogat, az nem egy baráti viszony.

A helyedben vissza vennék egy lapáttal, lássuk tényleg keresi-e a társaságodat. Ha igen akkor picit átvenném a gyeplőt és a helyedben én próbálnám diktálni a feltételeket. Ha önszántából megy utánad, akkor talán rádöbben ki is fontos számára és úgy cselekszik ahogy az elvárható lenne.

38F

2016. márc. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Az igazi apját nem ismeri, nevelő apja úgy 10 éve van.

1 hete nem beszéltünk már, letiltott. Most akkor ne írjak rá, vagy ráírjak? :/

2016. márc. 29. 22:14
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem még ne.....

Nem volt semmi nézeteltérés közöttetek?

Akkor szokott egy pasi így viselkedni, ha sértettség van benne?

Nem lehet hogy valaki mással is kavart melletted?

38F

2016. márc. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem volt más.

Beteg (volt) és az volt a baj, hogy mindig írtam neki, hogy mikor ér rá.. és azt mondta ez idegesítette...illetve össze-vissza jött utána az indokokkal, hogy miért szakítsuk meg (nem akar megbántani, majd az, hogy nem érezte jól magát mellettem, majd az, hogy találok nála jobbat..), mindig mással jött, hogy inkább ez az indok.

Csak a tettei annyira mást mutattak :(

2016. márc. 29. 22:28
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha ezt mondta,akkor ne alázd meg magad azzal,hogy futsz utána.Legyen már tartásod...elutasított,ennyi.Nehéz,de ne írj neki.Én úgy tudtam,ez ilyenkor alapszabály :D A pasik szemében különben is sokkal vonzóbb,ha nehezen elérhető vagy,ha meg kell küzdeni érted...a legrosszabb,amit most tehetsz,ha kajtatsz utána.

20L

2016. márc. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, csak olyan rossz, hogy ezt tette.. :(
2016. márc. 30. 23:13
 8/10 A kérdező kommentje:
Ma rám írt és bocsánatot kért, elmondta, hogy bántja ez az egész..
2016. ápr. 14. 22:23
 9/10 anonim ***** válasza:
#6 vagyok,egyébként kísértetiesen hasonlít a leírtak alapján arra a srácra,akivel most ismerkedek 1-2 hónapja.Szűz pasi,első 2-3 hétben non-stop beszéltünk és hívott jobbra-balra,de közben nagyon izgult is a jelenlétemben,alig mert hozzámszólni...mivel ez kellemetlenül érintette,már nem hívott találkozni,csak cseteltünk,de mondtam neki,hogy nekem ez így kevés.Nagyon furcsa ez a kettősség:a viselkedése egyértelműen arra utal,hogy odavan értem,de közben nem akar/nem mer velem találkozni...Amit már nem tudok mire vélni,ugyhogy tegnap úgy döntöttem,amíg nem hív el valahova,nem beszélek vele.Ő is 19 éves.Nem lehet,hogy ugyanaz a pasi?:D:D Csak viccelek.Hát,szurkolok,hogy jól alakuljon a dolog!:)
2016. ápr. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ő azért nem ilyen volt :D
2016. ápr. 15. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!