Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért mondja azt, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja azt, hogy nem akar kapcsolatot ha emellett úgy viselkedik velem mintha a barátnője lennék?

Figyelt kérdés
Majdnem 7 hónapja már jól kijövünk egymásnak volt pár nagyob b összeveszés, de kibékültünk.. Találkozni még nem találkoztunk mert addig nem akar még nem tesz rendbe mindent maga körül és ebből adódik a kérdésem is. Nem szeretne velem kapcsolatot még rendbe nem teszi a dolgait mert nem szeretne bele vonni a mindennapi problémáiba és nem akar barátként elveszíteni és emellett ha feljön az témának hogy párkapcsolat akkor elhülyéskedi, de ha én hülyéskedek ezzel akkor egyből komolyra vált és azzal jön hogy úgy sem lenne úgy ahogy én mondom. Pl gyere és kapsz egy puszit. Ha ő mondja elhülyéskedünk vele egy ideig de pl ha én akkor egyből úgy se adnék mit tudjam én.. Elég szar példa volt, de ilyenek.. Ha nem akar tőlem kapcsolatot akkor miért veszi komolyan mikor már én is ezzel hülyéskedek?..

2016. ápr. 5. 19:24
 1/8 A kérdező kommentje:
egymással* bocsánat az elírásokért
2016. ápr. 5. 19:25
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem találkoztatok még. Valószínűleg csak hülyít, a többi mese habbal.
2016. ápr. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És akkor miért lesz féltékeny ha másokkal beszélek?
2016. ápr. 5. 19:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Hallod... Ne. Kérlek. Ugyan ebben voltam. Csak hülyít. Soha nem fog akarni tőled semmit, csak jó vagy lekizni, meg egót tuningolni.
2016. ápr. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Költőnő? ***** válasza:
Úristen.
2016. ápr. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"És akkor miért lesz féltékeny ha másokkal beszélek?"


Ezek szerint az agyában sem stimmel minden.

2016. ápr. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Itt egy nagyon jó barátomra gondoltam aki fiú.. ha nem akar komoly kapcsolatot egyebek akkor mire fel lesz féltékeny?
2016. ápr. 5. 21:08
 8/8 anonim ***** válasza:

Tele van a net beteg emberekkel.

Nyugodtan oszd el százzal amit mond.

2016. ápr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!