Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes belém egy nős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém egy nős férfi, hogyan szereljem le?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, 35 éves, aki teljesen odáig van értem, azt mondja szerelmes lett belém és velem akar élni, elhagyná értem a feleségét. Folyton udvarol, bókol, rajongással ír minden mondatot.

Megmondtam már neki rengetegszer, hogy hagyjon békén, nem akarom, hogy miattam szétszakadjon a családja, na meg nem is az esetem.

Teljesen hajthatatlan, mindig küldözgeti facebook-on az üzeneteket, hogy gondoljam meg, mindenem meglenne, csak mondjak neki igent.

Nem akarok bunkó lenni, de már nincs több ötletem, hogy hogyan állítsam le.

Szerintetek mit kéne mondanom neki, hogy végre megértse, hogy nem akarok tőle semmit és ő ne akarjon tőlem semmit? 23L


2016. ápr. 9. 21:32
1 2
 1/16 Jázi :) ***** válasza:
Ha nem akarsz tőle semmit nem is kell neki válaszolni. Ha ír meg se kell nézni, nem írsz vissza. Egy idő után majd csak leeseik neki remélhetőleg.
2016. ápr. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Fogj egy 10-es csavarhúzót és finoman csavard le az anyacsavart.
2016. ápr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
ha annyira akarod, le tudod tiltani mindenhonnan...
2016. ápr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
11%
Talán ne kínáld fel magad.
2016. ápr. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

#4, Nem kínáltam fel magam, nincs kint olyan kép, ahol kiraknám a mellemet vagy a fenekemet. Ne legyél cinikus!

Ha nem haragszol meg, akkor a fejemet csak nem fogom letakarni senki miatt!

2016. ápr. 9. 22:14
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha tehetős a pasi akkor én azért megfontolnám a helyedben.:)
2016. ápr. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
44%
Attól még, ha AKARNÁD letudnád tiltani. De nem teszed, mert élvezed, hogy családokat tehetsz tönkre.
2016. ápr. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ki akarja tönkretenni, te normális vagy? Néha olvasol is, mielőtt leírsz valamit, vagy csak ontod magadból a hülyeséget?
2016. ápr. 9. 23:10
 9/16 RRR ***** válasza:
mond neki,hogy továbbítod a nejének az üzeneteit....hátha
2016. ápr. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Fish1 ***** válasza:
Megmondanám neki, ha nem fejezi ezt be, akkor letiltom. Ha ezek után is bepróbálkozna, letiltanám és kész.
2016. ápr. 10. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!