Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha sokkal idősebb férfiba vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki félreérti, nem nős,nincs senkije és sose rondítanék bele semmibe,azonban én ezt sem tartom normálisnak hogy szeretem. ( Persze nem tud róla )

Nem tudom lenne-e akkora erőm hogy elkerüljem, remek viszonyunk van. Hogyan felejtsem el?


2016. ápr. 12. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért akarod elfelejteni? Miért nem lépsz inkább és érdeklődsz, hogy ő is így érez-e irántad vagy sem?


Talán ha megkapod az egyértelmű elutasítást, talán sokkal egyszerűbb lesz elfelejtened őt olyan téren.

Egyébként meg a plátói dolgok csak rossz dolgok.


Ha el akarod őt felejteni, akkor tegyél érte, foglald le az agyadat, járj a barátnőiddel szórakozni, pasizz..stb..

2016. ápr. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? Egyébként én 17 voltam mikor a párommal összejöttem. Ő akkor volt 37. Tehát 20 év a korkülönbség. Nem éreztük meg!:) 10ik éve lesz,hogy együtt vagyunk azóta házasok 1 kisfiúval!:) Neki sem volt senkije,van egy kisfia az előző kapcsolatából de vele is kijövök már az elejétől. Megmondom az őszintét volt egy korszak mikor kicsit szégyelltem magam,de a mai világban már nem számít a kor,csak szeressétek egymást!
2016. ápr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
19 vagyok, ő pedig 39, tehát itt is kereken 20 év a különbség, én látom a jeleit annak hogy vonzódik hozzám, de biztosra nem tudom mert el nem tudom képzelni hogy visszás-e a dolog, mit tudna velem úgymond komolyabban ellenni, család alapítás macerás lenne meg a környezet ami körül vesz, elég határozott jellem de ilyen helyzetben szerintem ő is megtorpanna, viszont nem bírom hogy az ő gondolatával kelek fel és fekszem le. :)
2016. ápr. 12. 20:49
 4/8 A kérdező kommentje:
tudna velem kezdeni és*
2016. ápr. 12. 20:50
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

nem bírom hogy az ő gondolatával kelek fel és fekszem le - akkor nincs mese, lepned kell. Vagy szenvedsz tovabb evekig azert mert egy nyul vagy es nem mersz cselekedni, vagy osszeszeded magad, megtokosodsz es nyitsz fele. Mi bajod lehet?

1. Nem vonzodik hozzad de erett ferfihez melton udvariasan fog visszautasitani es tovabbra is kedves marad mert nagyon imponal neki a fiatalabb no vonzodasa.

2. Viszont erez irantad es ebbol meg mindent elsopro szerelem is lehet, legrosszabb esetben egy ordenaro kiados qras ami mar mind2tokre rafer es minden megy tovabb a megszokott modon.


Kozetem es a ferfi kozott 19 ev van, a lanya lehetnek, de ez sem engem sem ot nem zavarja!

2016. ápr. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor mindenképpen megpróbálok lépni felé, eleinte nem is konkrétan kimondani de éreztetni, bár fogalmam sincs hogy csináljam mert a díszpuszi összefutáskor meg van az arcára, talán a szájára kellene adni, abból lehet kapcsolna, sőt, ennyi idősen rendelkezik már annyi tapasztalattal hogy levágja
2016. ápr. 13. 05:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem jönne össze, keress meg:D
2016. ápr. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát ma próbáltam szájon puszilni mire elrántotta az arcát, egyszerűen nem tudta mire gondoltam hogy az ajkára akarok adni, megkérdezte hova szántam volna, mire feleltem mindegy, nem fontos teljesen elvörösödtem. Válaszolta, hogy ha legközelebb is megpróbálnám lehet szeretné hogy oda adjam, HA megakarnám próbálni meg elhívott randira :)
2016. ápr. 13. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!