Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy lánybarátomnak bár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánybarátomnak bár tetszek, de gyakran mond negatívumokat kettőnkkel kapcsolatban, akkor igazából nem tudna szeretni és nem gondolja tovabb?

Figyelt kérdés
Nekem van barátnőm mar régebb óta. A lánybaraton latom egyertelmuen , hogy tetszek neki, viszont néha olyanokat mond,hogy hat o nem tudna elviselni a kapcsolatban azt a viselkedést, amit én csinálok. Vagy például mondott olyant, hogy neki mi fontos egy kapcsolatban es tudja, hogy az nincs meg bennem. Szokott randizni masokkal is. Ha alkalma van rá, nem ölel meg.De közben meg ugy érzem, hogy különleges vagyok neki es hogy vonzódik hozzam.
2016. ápr. 12. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Minek foglalkozol ezzel ha kapcsolatban vagy?

Egyébként hiaba tetszel külsőre a barátnődnek, mivel világosan látja, hogy nem illetek össze. Sokáig nem tartana az sem.

2016. ápr. 16. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert fogalmam sincs, hogy ez rámehet e a barátságra, vagy tényleg nem akar többet
2016. ápr. 21. 10:58
 3/6 anonim válasza:
Te akarnal tolle tobbet? Feladnad miatta a kapcsolatod? Lehet csak azert mondja ezeket mert tisztaban van vele hogy van baratnod es igy akarja fenntartani a csak barat latszatot es magat is hitegeti hogy nem mukodne. De persze az is lehet hogy tenyleg nem tud veled elkepzelni egy rendes parkapcsolatot. Lehet talalgatni igy kulsoskent. Ha a baratnod a fontosabb akkor viszont ne fajditsd a masik lany szivet (felteve ha neki tobbet jelentessz) es a baratnod fele sem igazsagos hogyha megfordul a lanybarattal kapcsolatban mas is a fejedben. Meg hat konnyu ket pad koze esni.
2016. ápr. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából én sem tudom hogy mit akarok pontosan. De tény, hogy már megfordult a fejemben.
2016. ápr. 22. 19:43
 5/6 anonim válasza:
Ne bantsd meg a lanybaratot.
2016. ápr. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem akartam!
2016. ápr. 25. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!