Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elhagyott a szerelmem meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a szerelmem meg akarok halni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hărom ěve ismerem. Együtt edzettem vele, ott ismerkedtünk meg. Volt barătnője, de nem tudtam. Meglăttam ěs beleszerettem. De ő csak mint "szeretőt" tartott maga mellett. Mikor az a lăny elhagyta, akkor is velem volt. Azóta is. Most hirtelen lett vkije. Azt mondja jô csaj vagyok de ő a făjdalmat kapcsolja hozzám. Mert răhajtottam mikor volt csaja. Nem is tudtam... Meg ez olyan mintha akkor, 16 ěvesen az ěn szavam ill akaratom lett volna a döntő egy. 22 ěvesěvel szemben. Ne vicceljen măr. Megmondta h nem akar engem mint barătnő. Nem kellek neki. Sehogy. De nekem ő ěletem szerelme, nem megy nělküle. Nem akarok senkit helyette. Îgy nem tudok ěrettsěgizni. Nem akarok semmit. Măr nincsen semmi cělom. Nekem mindig mondta h nem tudja mikor tud újra szeretni ezěrt nem jăr velem. Ezt hazudta ěn meg elhittem. Most măssal van. Nem tudom elviselni. Szeretem, mindent megkapott tőlem. Most ez van. Nekem nem megy tovább.

2016. ápr. 15. 23:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
Imádom amikor ezek a "szerető" csajok többet akarnak, amikor belementél tudtad hogy csak azért vagy mert jól szoptad a bránert.
2016. ápr. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Dehogynem megy. Az érettségidre figyelj, az most a fontos. Utána meg jön egy olyan pasi, akinek még kelleni is fogsz.
2016. ápr. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
16 ęvesen azt hittem h egyszer majd azt mondja engem akar. Utána is, most is, vhol azt hiszem, hogy egyszer majd azt mondja szeret. Sose mondta. Ő volt a legjobb barátom. A szerelmem. A pěldakěpem. Vele kěpzeltem el az ěletem. Nělküle nincs ěrtelme. Most is van akiről tudom, hogy szeret. Dr nem ěrdekel măs. Nekem csak ő kell
2016. ápr. 15. 23:20
 4/19 anonim ***** válasza:
Akkor menj orvoshoz.
2016. ápr. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ébresztő, kislány! Nem szeret.
2016. ápr. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 mikeXxX ***** válasza:
Jó reggelt Csipkerózsika azt hitted ha szerető vagy és dobtak valakit miattad téged később nem fognak dobni ? Csak gratulálni tudok életed szerelméhez aki egy kretén de te szeresd csak és legyél érte öngyilkos ! Lepontozhatsz köpködhetsz rám de akkor is ez lesz az igazság ! Legközelebb majd gondolkodj el ezen !
2016. ápr. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%

Tényleg nem szeret. ez van. Ha átgondolod, úgy látod, hogy széles e világban nincs más pasi aki tetszhet? Senkit, sehol (sem újságban, sem a TV-ben) nem találsz vonzónak? Ha mégis, akkor hidd el, hogy vannak még jó pasik neked is az utcán. Különben is! Egy pasi miatt önygilkos lenni?! Ezrek sétálnak az utcán rád várva! Pontosan azt kellene, hogy egy másik pasit szerzel magadnak! Egyből elfelejtenéd őt és rájönnél, hogy van olyan is, aki téged szeret! Nálam működött, nem is egyszer!


46F

2016. ápr. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
22%

Tök szép helyen vagy. Szép dolog ez még ekkor is amikor ennyire fáj. Akik itt írogatnak cinikusan talán soha nem élték ezt át.


És a lényeg. Ne keseredj meg emiatt. Ne menjen el a kedved semmitől. Nem csináltál rosszul semmit. Egyszerűen ebben ennyi volt talán. Majd ha már gyógyultak a sebek örülni fogsz, hogy ezt átélhetted.

2016. ápr. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ja és a mit tegyek részre: ezt most így végig kell élned, végig kell szenvednek. És idővel majd csillapodik. Az amúgy pont jó ötlet, ha tanulsz, mert az kitölti a fejedet. Vagy bármi más hasonló, amibe beletudod vetni magadat nagy erővel.
2016. ápr. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Elsőként:nem miattam szakítottak. A másik lány szakított vele mert nem találta elég fěrfiasnak. Legalábbis nekem ez lett mondva. Mondjuk mostmár kětelkedek. A fiú meg akarta kěrni a kezět. Măr a gyűrű is megvolt... :-)

Măsodikkěnt:nem pontozok le senkit, aki normális hangnemben ír. Itt senki nincs akit lepontoztam volna.

Harmadikként: nem megy măssal. Megpróbáltam elhagyni ěn. Megpróbáltam keresni măst. Nem ment.. Mindenkit hozzá hasonlítok. Senkit nem tudok nála jobnnak tartani.

Negyedikként: nekem a tanulás egyszerűen nem megy most h mindig ră gondolok. Nem is lătom ěrtelmět.

Egy világ ahol ő nem szeret ěs măssal boldog, szerintem nem nekem való.

2016. ápr. 16. 06:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!