Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megcsalja ha szerelmes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalja ha szerelmes?

Figyelt kérdés
Ha egy ember igazán szerelmes valakibe, akkor képes lehet megcsalni? Ha tényleg szerelmes!

2016. ápr. 16. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Sosem tenném.
2016. ápr. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor se tennék ilyet ha nem szeretném mert én korrekt ember vagyok ... Ez persze sokak szerint nem előny mert a hozzám hasonlók sosem lesznek Berki Krisztiánok vagy Hajdú Péterek :D És a hozzám hasonlóknak sosem lesz évi milliárdos bevétele sem pedig Sarka Kata szintű nője. De az igazat megvallva valahogy nem is hiányoznak azért cserébe amilyennek lennem kéne ezért.
2016. ápr. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Nem, kivétel ha a tudatállapot módosult mondjuk nagy mennyiségű alkohol vagy kábítószer hatására, illetve megingatható bárki ezért fontos elkerülni a fiu-lány barátságokat kapcsolat mellett, vagy ha van az egyik legyen nagyon ronda vagy dagadt, illetve tisztes távolságtartás, számomra érthetetlen, hogy fiu lány barátságnál ölelkezni meg puszilgatni(nem az odavissza köszönéses) kell egymást, nagyon kivételes eseteknél lehetne ilyesmi.
2016. ápr. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Aki igazán szerelmes az nem csalfa.
2016. ápr. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha igazan szerelmes, akkor nem csal meg. Kiveve, ha az a fajta szerelmes aki mi dig az epp mellette levo emberbe szerelmes.
2016. ápr. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem, egy kaland nem er annyit.
2016. ápr. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!