Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Maradjak vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Maradjak vele vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Több mint 2 éve vagyunk együtt,de már rengetegszer megesett hogy lemondja a találkozót a haverok miatt/mert inkább filmezik,sorozatot néz(heti egyszer minimum).

Rengetegszer mondtam hogy hagyja abba vagy befejeztük,de végül sosem tette,mégis valahogy vele maradtam.

Az sem igaz,hogy nem hagynék neki időt barátokkal/egyedül,minden 2.nap találkozunk,de akkor a közte levő napokon van ideje nélkülem,plusz az összes délutánon,mivel én csak este 9-re megyek hozzá.

Most megint lemondta,persze,megígérte megint hogy nem fogja lemondani(bár ez nem az első eset hogy "megígéri")többet,azt mondta maximum későbbi időpontra tesszük,na de 9-nél későbbre hová?

Szóval a kérdés,maradjak,adjak még megint esélyt vagy hagyjam?



2016. ápr. 18. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd.A leírtak alapján,ez a véleményem.
2016. ápr. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez kb. olyan, hogy csak szexre tart, amikor neki olyanja van ... ezen felül meg lesz.a.r ... Szerintem te döntsd el, hogy hagyod -e magad tovább megalázni ezzel ...
2016. ápr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :)
2016. ápr. 18. 15:22
 4/4 anonim válasza:
Szerintem is hagyd.. Én is belefutottam már ilyenbe, akinek minden más fontosabb..Haverok, munka, stb.. Mindig találni fog úgyis kifogást.. És igen ha szeretünk valakit nehéz kilépni ebből, de ki kell!!! mert neked lesz rosszabb.. ez a pasi csak hülyének néz téged..(bocs a kifejezésért de így van) rúgd ki, lépj tovább, aztán találsz majd egy olyat akinek te leszel a legfontosabb.
2016. ápr. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!