Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy srác szerelmes egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác szerelmes egy lányba, mégis miért nem akar vele összejönni?

Figyelt kérdés
A fiú 22 éves, tudja, hogy a lány is szereti mégis kijelentette, hogy ő nem akar semmit tőle. De eközben folyton a társaságát keresi a lanynak, bókol neki. Olyan, mintha magával kuzdene es össze lenne zavarodva erzelmileg. Talán egy komoly kapcsolattól, vagy a kudarctól fél? Van erre valami megoldás?
2016. ápr. 23. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hogy csak meg akar fektetni és hülyít,ezért bókol és keresi a társaságod.Egy pasi simán el tudja játszani,hogy szerelmes,egy menet kedvéért.Olyan pasik is,akikről az életben nem gondolnád,hogy képesek ilyen aljas,szemét dologra.

Ha tényleg szerelmes lenne,akkor nem hezitálna,hogy akar-e járni veled.Egy szerelmes embernek ez nem kérdés...

2016. ápr. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szűz a srác és nem erre hajt, nem így közeledik. Barátok vagyunk egyébként. Ha csak meg akarna fektetni, akkor eljatszhatná, hogy komolyan gondolja, megtesszük és leléphetne.
2016. ápr. 23. 13:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Megválaszoltad a kérdésed: magával küzd.

Legalábbis nálam ez a helyzet. Félek a csalódástól, fájdalomtól. Igazából el se tudom képzelni, hogy bárkinek is tetszhet az, ami én vagyok. Az illatom, a mozdulataim, ahogy beszélek, a testem, az arcom...stb Lehet, hogy nála is ez a helyzet. Én már feladtam ezt a szerelem-párkapcsolat dolgot, mert túl nagy stressz számomra. 1-2 éve még volt bennem remény, hogy talán megváltozhat, de a csalódások hatására teljesen összetört bennem minden. Mostanában komolyan elszoktam gondolkodni azon, hogy kikasztráltatom magam, és akkor legalább megszabadulnék a szexuális vágyaktól, mert így csak ez is szenvedés számomra, hogy sose fogom tudni senkin levezetni ezeket a vágyaimat.

2016. ápr. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló részben megadta a választ. Bizonytalan magában, így nincs túl sok önbizalma, nem hiszi el, hogy ő kellhet neked. És mivel bizonytalan magában, az érzelmeiben is, nem tudja behatárolni, hogy ő szerelmes-e most beléd, vagy annyira nem is. Teljes káosz van a fejében.

Esetleg félhet az új dolgoktól is, mint például egy komoly, hosszútávú kapcsolattól. Vagy attól is, hogy most beléd van esve, összejön veled, de mi van ha jön egy nagyobb szerelem, és ott kell hagyjon.


Egy szó, mint száz, ez a srác full bizonytalan magában, és a környezetében, és ezen sajnos csak ő segíthet magának. Lehet, hogy aranyos fiú, de inkább ne álltasd magad. Ilyen alapvonás, mint a határozottság, bizonytalanság, nem szokott gyökeresen megváltozni. Javulni, javulhat, de ő mindig is egy határozatlan ember lesz. Persze, ha valakinek erre van igénye...

2016. ápr. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4-es és Szerinted az érzelmi bizonytalanság ellenére ez még lehet igazi szerelem, vagy nem? Ha igazi szerelem lenne, akkor nem kételkedne az érzéseiben?
2016. ápr. 23. 23:07
 6/6 anonim ***** válasza:

4-es vagyok megint :)

Szinte ugyanez volt velem is... Onnan tudom, hogy mi lehet a magyarázat, hogy nekem ez a fiú bevallotta mit gondol, és ezeket mondta. Ez sajnos nem igaz szerelem, én is mindennél jobban reménykedtem benne, de hiába próbáltam segíteni őt, hogy könnyebb legyen, hiába adtam bele mindent, hiába szerettem őt őszintén, egyszerűen nem akart sikerülni, és a végén közösen mondtuk ki, hogy legyen akkor vége, bármi is ez. Nagyon rossz volt, nekem ez volt az első igazi szerelmem. Közhely, de igaz, hogy aki keres téged, az megtalál, aki pedig szeretne veled lenni, semmiféle kifogást nem mond.

Én is azt hittem, hogy ez igaz szerelem, de sajnos nem volt az. Az ő részéről biztos nem.

2016. ápr. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!