Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lesz köztünk valaha akármi is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz köztünk valaha akármi is?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok es most vagyok 12.-es (külföldi meló miatt halasztottam ennnyi évet). Van egy tanárnőm aki 40-es éveiben jár és nekem már jó ideje tetszik, de mivel tanárom ezért alapból nem akartam bepróbálkozni (még), de pár hónapja elkezdtünk dumálgatni és egyre jobban megkedveltük egymást, viszont ő nagyon visszahúzódó hölgy és kiszámíthatatlan és hát elég sok kétértelmű jeleket küld nekem pl amikor meglát a folyosón akkor egyből félrenéz és elmosolyodik, sokszor próbálok vele flörtölgetni és általában mindig vevő rá, sokan jegyezték már meg nekem, hogy szerintük bejövök neki, sőt már tanár is jegyezte meg, hogy mi ez a nagy öröm a tanárnő arcán amikor meglát engem. Volt hogy kettesben beszélgettünk én meg elég látványosan néztem az idomait és egyáltalán nem zavarta, kb 1 hónapja jött egy új tanárnő a suliba és mindenki kérdezgette ki ő meg mit tanít stb és az egyik srác megjegyezte a tanárnőm jelenlétében, hogy milyen jő csaj azaz uj tanár, erre én mondtam, hogy nekem nem tetszik és a tanárnő elmosolyodott egyből :D a másik furcsa dolog az az, hogy alapjáraton egy nagyon kedves, nyugodt nő és amikor én nem vagyok suliba teljesen ideges lesz és mindenkivel bunkó, de ahogy jövök suliba már semmi baja sincsen. Van már évek óta párja, de biztos forrásból tudom, hogy már nagyon romlik a kapcsolatuk, szóval nem tudom mitévő legyek.
2016. ápr. 24. 18:21
 1/1 tarnai ***** válasza:
nem.
2016. ápr. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!