Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha egy 40-es férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egy 40-es férfi miattam akarja halálra éheztetni magát?

Figyelt kérdés

El van keseredve mert válik a gyerekeit pedig nem engedi h lássa a neje. De legjobban azért mert nagyon szerelmes belém azt mondta komolyan gondolta és halálosan. Szó szerint. Szóval szinte nem is eszik semmit ,nincs étvágya és azt mondta már volt h elájult.Ő tudatosan ezt akarja,mert nem vagyok vele,és félek h nem is tdom lebeszélni. Nem tudom mit tegyek. Kavartunk,és nagyon jó volt féltékenykedtem sajnos bár mindketten foglaltak voltunk. A korkülönbség amúgy sok köztünk 16év.

De tényleg félek,h sehogy nem tudom erről lebeszélni vagy megakadályozni.

Azt mondta elvettem minden álmát,csak velem lehetett volna boldog.És ez már komoly,nem vicc!

bmi kalkulátora amúgy már csak 19.

De én nem szeretném ezért elhagyni a párom.Az elején sztem ő sem gondolta komolyan,csakmár lehet úgy érzi nem kell senkinek.

Bocsi a hosszú szövegért.Légyszives normális választ.Tudom az sem helyes amit énn tettem.



2016. ápr. 27. 00:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%
szerencsétlen . Két szék közül így kell a pad alá esni . És legalább te vagy a váló ok ?
2016. ápr. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%

Azonnal szakítsd meg vele a kapcsolatot, zsaroló elmebeteg.

Tönkre fog tenni,ha nem lépsz.

2016. ápr. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Biztos törődésre vágyik, és némi sajnálatra is,ha még be is vallja, hogy nem eszik.
2016. ápr. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%
Emiatt ne hagyd el a parad, ez siman zsarolas, ilyet csak ketsegbeesett emberek csinalnak akik onzoek es nem szeretik a masikat. Ha miattad akarja magat halalra eheztetni, akkor tegye. Ez egy urugy egyebkent, de ez mas kerdes, a lenyeg h nem a te hibad.
2016. ápr. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ! Nagyon el vagyok keseredve. Már fenyegetett párszor, jobban mondva csak emlitette már, ha nem leszünk együtt ő nem lesz boldog, és inkább a halált válassza.

Nem tudom mit higyjek, h elhigyjem amit mond, mert ha nem és mégis komolyan gondolta akkor meg azért érzem magam rosszul h nem tudtam segíteni.


1-es A válóok nem teljesen én voltam, mert előtte sem szerette az asszonyát, és csak a gyerekek miatt voltak együtt. De persze részben én is hibásnak érzem magam ezért.

Az elején ugy gondoltam h csak azért szeretne velem lenni,,mert fiatalabb vagyok,éshogy villoghasson velem.

De nem akarom h tényleg baj legyen,mert szeretem. De mint barát.

2-es már párszor akartam megszakitani i vele a kapcsolatot,meg ő is mondta h inkább ne fájditsam a szivét, de nem akarom h miattam haljon meg. És a családja engem okoljon.


3-as Igen tudom h szeretetre és törödésre vágyik,mint minden ember. és lehet ugy érzi h nem találna még egy ilyen fiatal csajt magának, vagy nem tudom.


4-es Köszönöm h nem engem vádolsz. Igazából tényleg nagyon seretem a párom,és nem akarom elhagyni, főleg nem egy ilyen bizonytalan kapcsolatért. Rá számithatok,mindig kitartott mellettem,és én is ki akarok mellette. Nem lehet egyszerre 2 emberrel. Bár ha tehetném lennék vele is egy kicsit hátha tudnék javitani a helyzeten/helyzetén

2016. ápr. 27. 07:36
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Mit értsünk azon, hogy kavartatok, meddig mentetek el?


Amúgy meg én nem hagynám magam ilyennel zsarolni, menjen pszichológushoz.

2016. ápr. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne fossál, nem fogja magát halálra éheztetni! Az ilyen ember csak az önsajnáltatással próbálja elérni, hogy az ő kedvére történjenek a dolgok.


Ha látja, hogy semmi eredménye nincs, akkor abba fogja hagyni.

2016. ápr. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem sem kell fosni, majd megéhezik és enni fog. Szeretik eljátszani az emberek a nagyhalált, az éhségsztrájknak meg egyébként sem szabad bedőlni, hacsak nem ghandi az illető.


A cigányok is mindig éhségsztrájkoltak mikor nem kaptak támogatást a földre, mivel művelni kellett volna. És mikor tették ezt? Ebéd és vacsora között. :) egyébként a bmi-m nekem is 19 pedig folyton eszem, és tök jól érzem magam.

2016. ápr. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%
Ha meg mégis beledöglik, na bumm, kevesebb éhes szájat kell etetnie a földnek. Bár pont ugyanannyit, de a lényeg a lényeg. :)
2016. ápr. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
96%

" De legjobban azért mert nagyon szerelmes belém..."

Ez a fickó nem szerelmes beléd. Csak önmagát szereti. Az igazi szeretet nem keresi a maga hasznát. Azaz ha tényleg szeretnek, akkor nem zsarolna ilyen dolgokkal.

40 éves férfi. Nem a te felelősséged. Fel kell tudnia dolgoznia egyedül, te pedig éld a saját életed és ne tőle függjön.

2016. ápr. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!