Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 3 hét után "illik"/"nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hét után "illik"/"nem illik" a szex?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy még csak három hete vagyunk együtt. Részemről is meg persze részéről is az elődjével/elődeimmel volt ágyba bújás. Érdekelne a véleményetek,korai esetleg vagy sem?

Én 18 vagyok , ő pedig 23.


2016. máj. 4. 13:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Illik, benne van az etikettben.
2016. máj. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Nem véletlen tettem idézőjelbe kedves válaszoló.
2016. máj. 4. 13:38
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem "illik"/"nem illik" kérdése sztem, hanem hogy ki mikor kész rá. Jó, persze, 1. randin még túl hamar lenne, de ennyi idő alatt azért, ha rendszeresen találkoztok, már kiismerike egymást annyira, hogy eldöntsétek, jó-e az mind a kettőtöknek akkor és úgy.
2016. máj. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Volt, hogy 2 hónapot vártam és volt, hogy 1 hetet. Nekem attól is függött milyen hosszú volt az ismerkedési szakasz.
2016. máj. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Én ebből soha nem csináltam illendőségi kérdést. Ha kívánok valakit, akkor nem kelletem magam, csak mert "úgy illik". Volt már elsőrandis szexből is tartós kapcsolatom.
2016. máj. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
#2 Idézőjeltől függetlenül kb ilyen választ lehet/érdemes erre adni. Ha napotok van hátra, a hét sok, ha ezalatt csak -szer találkoztatok, akkor meg kevés. De igazából magasról teszek rá. :)
2016. máj. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Ha nem tűnt volna fel az oldal kérdezésre van, neked viszont ezekszerint hatalmas értelmezési zavaraid vannak.


#Többieknek pedig köszönöm a válaszokat, elég gyakran találkozunk. Az hogy egy pár alkotunk megint más,hisz ezer éve ismertem már, több mint 10 éve,egyszerűen most jöttünk csak össze, az elmúlt 3 hónapban figyelt fel rám,s figyeltem fel rá én. Nem arról van szó hogy nem esne jól, ha tartózkodnék tőle se lenne gond hisz türelemmel várni fog,- annyira már ismerem. Jobban azért foglalkoztak mivel szülők ismerik egymást, milyen véleményt alakítanának ki rólam az ő családja mondjuk ha velem aludna.

2016. máj. 4. 13:49
 8/27 A kérdező kommentje:
*Hibákért bocsi,mobilról vagyok! :)
2016. máj. 4. 13:50
 9/27 anonim ***** válasza:
Sokmindentol fugg, esete valogatja. Volt olyan kapcsolatom, ahol ket-harom honap utan sem bujtam agyba, mert tudtam, ereztem, hogy ertelmetlen, nem lesz hosszutavu. A mostani parommal a masodik randin volt szex, de mar az elson tudtuk, hogy kesz, mostantol egymasei vagyunk :-)
2016. máj. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

"szülők ismerik egymást"

Na, így már érthető az illik/nem illik megfogalmazás. :)


Ha van kedvetek, akkor bújjatok ágyba, nem 16 évesek vagytok.

Én nem gondolom korainak.

2016. máj. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!