Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan jöjjek össze a 19 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöjjek össze a 19 éves lány osztálytarsammal ha nagyon tetszik nekem és én is neki de már nem találkozok vele személyesen? Bővebben és többi lent! 19/f

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok és most érettségizek. a héten voltak az írásbelik máig. Már nem lesz több írásbeli. És a suliba is már csak 1 napot megyek be június 20-án szóbelizni. És az egyik osztály társam lány nagyon tetszik nekem! Én is tetszem neki. És össze akarok jönni vele de sajnos már nem tudom neki el mondani személyesen mert nem látom ! Akkor hogyan jöjjek össze vele???

Ha bármi kérdésetek van vagy bármire kíváncsiak vagytok még ahhoz hogy segíteni tudjatok akkor írjatok privátban kérdezzétek meg és én válaszolok rá szívesen!



2016. máj. 6. 08:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát mivel az osztálytársad, feltételezem, hogy ismerősök vagytok facebookon...akkor írj rá, beszélgessetek, hívd el vhova, stb:D Nem olyan bonyolult ez!:)

Hajrá!

2016. máj. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Azért ez elég hihetetlen, hogy valaki 19 évesen kiír egy olyan kérdést, amit általában a 14-15 évesek szoktak... Nagykorú vagy basszus, minimál önállóság és talpraesettség legyen már benned! Írj neki, hogy "Szia! Sajnálom, hogy az érettségizés miatt már nem találkozunk a suliban, lenne kedved valamikor találkozni/kávézni/mozizni/stb., hogy picit levezessük az érettségi feszültségét?"
2016. máj. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

Nehogy rairj ilyen gaz szoveggel, ami az elottem levo irt, mert ez nagyon felszines. Ez akkor "jo" ha tobb lany van a lathataron.

Nem ertem miert kell beszolni azoknak akik kozepsuliban esetleg tanultak is, nem pedig szetcsajoztak az eveiket.

2016. máj. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Ez a Felnőtt párkapcsolatok topic, nem a tinirandi!
2016. máj. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
Írj rá facebookon és beszélgess vele, hívd el valahova.
2016. máj. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%
kérd el a telefonszámát
2016. máj. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!