Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Komoly kapcsolat volt ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolat volt ez?

Figyelt kérdés

1,5 évig voltunk egyutt, nagyon nagy szerelemmel az elején, mar évekkel ezelőtt tudtam hogy mi ossze fogunk jönni..

Közösen terveztük a dolgokat, kisbaba en esküvőt is szerettem volna, persze mindezt jóval kesobb...

Aztán megélt olyan megjegyzeseket is a kapcsolat veszekedesek között hogy f...sszopo k... Meg persze fordítva is ment a dolog ha mar ennyire kiborultunk a másikkal..


Komoly nőnek számítottam az életében sok dolgot felmutattam neki 18-19 évesen amit egy idősebb no nem tudott neki mondjuk, es o is nekem forditva..


Ebből nem sok mindenre lehet kovetkeztetni, meg aki alszenteskedik, es nem latja kicsit más szemmel egymasra való megjegyzeseinket az ne írjon h o abban a pillanatban szakított volna stb, mert akiben kicsit tobb temperamentum van azoknal elkepzelheto ilyesfajta veszekedés, persze ez nem szep dolog , de egymásra tett ilyen megjegyzesek után is gondolhatom azt hogy talán megis ertekes lehetett a kapcsolat?


Mar rég nem vagUnk egyutt csak eszembe jutottak dolgok....


2016. máj. 9. 00:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Másfél év nem sok idő, de 18 évesen talán komolynak mondható. Bár semmit nem írtál róla, azonkívül, hogy hogyan beszéltetek egymással.
2016. máj. 9. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nézd a komoly kapcsolatnak sincs definíciója. A maga nemében ez komoly(abb) kapcsolatnak mondható, de mihez képest? Szerintem a házassághoz kevés, de egy futó kalandnál nyilván több. Nyugi minden kapcsolatban van káromkodós veszekedés, ez nem számít nagyon gáznak, csak, ha nagyon gyakori. Nekem inkább a koroddal van úgymond problémám, ne kösd még le magad szerintem. Majd lesz még egy két kapcsolatod, és azokkal össze fogod tudni hasonlítani ezt, hogy komoly volt-e vagy nem. Nem?:)
2016. máj. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!