Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elutasítás után nektek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutasítás után nektek milyen viselkedés vált be?

Figyelt kérdés

Úgy éreztem flörtöl velem a kolléganőm és nekem is régóta tetszett. Független ő is, én is.


Pénteken szünetben megkérdeztem tőle meginna-e velem valamit, mert úgy látom, szimpatikusak vagyunk egymásnak.

Nemet mondott meg hogy ő nem úgy gondolta.


Mondtam hogy oké tudomásul vettem, mondtam hogy jó hétvégét és elköszöntem.Utána persze mikor már egyedül voltam hát nem voltam vidám.


Nektek mi vált be egy ilyen után? Szóval ha nem kellettetek valakinek, utána hogy viselkedtetek vele ha mindennap láttátok?


Nem akarok jópofáskodni "barátkozni" meg azt sem, hogy a méltóságom csorbát szenvedjen. Duzzogni sem akarok meg haragudni rá.Ha elmondja másoknak azt tudom kezelni de nehezemre esik bájologni.


2016. máj. 22. 09:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálnék pont ugyanúgy viselkedni mint addig, de semmivel sem továbbmenni. Az sem jó ha ilyenkor látványosan kerülöd, mert akkor látszik hogy meg vagy sértődve. Szóval minden maradjon úgy, mintha mi sem történt volna...
2016. máj. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Próbálj meg rezignált maradni, nyugodt és laza.

Tekints rá úgy, mint egy férfi kollégádra.

Semlegesen viselkedj vele és ne keresd a társaságát, de ha szól hozzád, tárgyilagosan, normálisan és a kollegiális viszonyt megőrizve válaszolj, segíts neki.

2016. máj. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor általában pont az a baj,hogy túljátsszák a felek.Biztosan neki is kínos lesz ezután.Lehet,hogy ő fog kerülni téged,de te próbálj meg továbbra is barátságos lenni vele.
2016. máj. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Többek között ezért is van az, hogy házinyúlra nem lövünk.
2016. máj. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Te maradj úgyan olyan mint eddig.


Viszont az elutasítas oka bizonyára a külsőd hibája. Viseld sértetség nélkül férfiasan.

2016. máj. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mivel egy helyen dolgoztok, koncentráljatok a munkára, te félreértetted őt, legközelebb figyelj oda jobban, lehet, hogy túlkombináltál teljesen hétköznapi viselkedést a részéről, vagy nem tűnt fel, hogy másokkal is ugyanúgy viselkedik.
2016. máj. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szar ügy, hogy kollégák vagytok mert nem teheted meg azt hogy emberszámba sem veszed, amit én szoktam
2016. máj. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem viselkedett másokkal ugyanígy. Különben nem mertem volna megkérdezni pár hónap ismerkedés, figyelés után.

A levegőnek nézés valamennyire megoldható. De attól tartok tovább húzza az agyam a hajcsavarás-mosolygás-messziről nézés-majd ha visszanézek-tekintet elkapással.

2016. máj. 22. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!