Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, ha egy lány szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha egy lány szerelmes lenne belétek, de ti nem belé, akkor kihasználnátok?

Figyelt kérdés
Arra gondolok ,hogy belétek van zúgva a lány, ti viszont nem éreztek iránta semmit, csak szexkapcsolatot tudnátok elképzelni vele. Ilyen helyzetben mit tennétek? Összejönnétek vele, jól megfektetnétek párszor, ideig óráig ellenétek így vele, aztán otthagynátok. Vagy megmondanátok neki, hogy köztetek nem lehet semmi...?
2016. máj. 25. 17:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nos, ha jó társaság a lány és szimpatikus meg kijövünk egymással akkor elbeszélgetnék vele, és elmondanám, hogy nem akarom kínozni meg reményt kelteni benne, de barátok lehetnénk, persze ha szerelmes az ember akkor inkább csak kín a "legyünk csak barátok" de még mindig jobb mint kihasználni a másikat és megalázni. Ami viszont biztos, hogy nem fektetném le, ha tudnám, hogy számára ez sokkal több. Kaptam elég fájdalmat én már, nem szívesen okozok másnak aki nem érdemli meg.
2016. máj. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint nem. Mert tudom,hogy fájdalmat okoznék. De az emberek 90%-a igen...
2016. máj. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%

Inkább keresnék egy olyan lányt magamnak, akivel kölcsönösek az érzelmek. Ezt tanácsolnám neki is.


(Ha ribizli (bár azok nem szoktak szerelmesek lenni...) akkor megdönteném párszor, különben nem kínoznám)


20/F

2016. máj. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
19%
Aki azt Írja hogy nem,az hazudik
2016. máj. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

"Aki azt Írja hogy nem,az hazudik"

Vagy csak több értelem szorult belé, mint más emberekbe.


Nem használnám ki (nem szokásom hazudozni), mert tudom milyen az, amikor vágyik valaki után az ember, és nem kaphatja meg. Ha ezután még kikezdenék vele pár numera miatt, még jobban beleélné magát, és a végén olyan törést eredményezne nála, amit rengeteg idő lenne kiheverni. Valószínűleg a bizalma is elszállna a férfiakkal kapcsolatban.

Szóval egyértelműen közölném vele, hogy nem az esetem, nem szeretnék tőle semmit, de ettől függetlenül barátilag ismerkedhetünk, bár az neki csak fájdalom lenne.


30F

2016. máj. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%

Anonym oldal nem kell játszani az álszentet.. én megtenném, igen tudom egy szemétláda vagyok de ez van:D

Persze ehhez is azért valamennyire vonzódnom kell hozzá, ha egyáltalán nem tetszik akkor megmondom, hogy bocsi nem.

Ilyen helyzet akkor állhat fent, ha egy kicsit bejön a csaj, de annyira hogy összejöjjek vele nem.

Elképzelhető, hogy az előttem válaszolók tényleg ilyen rendes srácok, de a való világban sok ilyen alak van mint én szerintem ez a gyakoribb.

2016. máj. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Patkányok vagyunk vagy emberek? Én utóbbira szavazok, tehát nem.
2016. máj. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Csak szexkapcsolatban nem lennék benne, de ha látom értelmét annak, hogy valami legyen köztünk, megpróbálnám.
2016. máj. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én sem használnám ki. Megmondanám neki, vagy egyertelmuvé tennem számára h én nem vagyok belé szerelmes, ha ő ezt megérti, elfogadja és mégis szeretne velem összejönni, akkor talán benne lennék.
2016. máj. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem rá van bízva a döntés. Hiába van beléd zúgva, nem biztos, hogy hülye. Nekem is tetszik valaki, mivel gyanítom, hogy ez nem kölcsönös igazán, csak szex lenne részéről, nem mentem bele. Igaz szerelmes nem vagyok, de részemről több van, ez biztos, ő csak szeretőjének akar. Eleve nem mennék bele abba, hogy szállodákba járkáljunk. Lehazudhatná a csillagokat is, manipulálhatna kamu randikkal, de felesleges erőlködés lenne. Vannak lányok, akik bedőlnek. Van aki akkor se, ha szerelmes. Ez érzelmi intelligencia kérdése.
2016. máj. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!