Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lanyok, ti honnan tudjatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, ti honnan tudjatok (erzitek) hogy O az igazi?!

Figyelt kérdés

2016. máj. 28. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Nedvesseg szintjebol.
2016. máj. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ők maguk sem tudják, hogy ki az igazi.

(Egyébként szerintem nincs is olyan hogy igazi)

2016. máj. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akor talan lelektars,vagy akivel letudnad elni az eleted!
2016. máj. 28. 12:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerelmes voltam és egészen más volt, mint addig. Minden SOKKAL egyszerűbb volt. Előtte sok dologért kellett megküzdenem a párkapcsolataimban és akkor semmi ilyen nem volt. Jól tudtuk kezelni a konfliktusokat, megértettük egymást. Mintha lélegezni is egyszerűbb lett volna. Csak pislogtam nagyokat, mert nem gondoltam volna, amikor beleugrottam, hogy ő lesz az igazi. 7éve tart, házasok vagyunk. :)
2016. máj. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Gratulalok :) barcsak velem is ez tortenne :)
2016. máj. 28. 16:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Nalam is detto mint a 4es valaszolo. Bar nem mondanam,hogy nem voltak konfliktusok es egyutteles elejen meg kicsit ossze kellett csiszolodnunk,de nehany kisebb hullamvolgyet leszamitva olajozottan mukodik a kapcsolatunk nekunk is mar 6eve. 28N
2016. máj. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!