Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ha egy srác nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy srác nagyon bátortalan, mi ilyenkor a jó taktika a lány részéről, hogy a srác mégis úgy érezze ő szerezte meg a csajt magának?

Figyelt kérdés
Adott a srác (22) Nekem is tetszik ő, neki is tetszek. Egy egyetemre járunk. Próbáltam erősen jeleket adni, de elég bátortalan a srác. Mit tehetnék, hogy a dolog összejön anélkül, hogy túl rámenős lennék és a srác úgy élje meg, hogy ezt tulajdonképpen magának köszönheti és jó hatással legyen az önbizalmára?
2016. máj. 28. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá és csókold meg!
2016. máj. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérj tőle segítséget (tanulásban, táskacipelésben, bármiben).
2016. máj. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz ezt konkretizálni, lényeg hogy adj neki jeleket, rendezd úgy, hogy sokszor kelljen találkoznátok, kérj tőle egy apróbb szívességet, legyél nagyon hálás, amikor azt teljesíti, dicsérd de ne dicsérd túl. Egyébként az önbizalmára az, hogy egy lány, aki bejön neki meg akarja kapni sztem elég jó hatással lesz...
2016. máj. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
de aranyos csaj vagy már, sok sikert, nem tudok ötletet sajnos :)
2016. máj. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"úgy élje meg, hogy ezt tulajdonképpen magának köszönheti"

Ennek nincs értelme.

"jó hatással legyen az önbizalmára"

Efféle jó hatás állpozitívum. Semmit se ér valós önbizalmi szint valós érték közelébe rakásához.

Kezdeményezz te.

2016. júl. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!