Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon nem tudom eldönteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nem tudom eldönteni hogy szeret-e vagy csak velem van a pasim?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék senki bolondja lenni, ha valakinek nem kellek akkor lelépek.Szerelmem ha együtt vagyunk kedves aranyos, viszont van mikor sok ideig nem keres, munkájára hivatkozva. Ha mondom hogy ez így nem jó és számítsunk, mindig kedvesen lebeszel erről. Egyik pillanatban úgy érzem szeret a másikban hogy engem hülyére vesz.


38 F

36 N


2016. máj. 28. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:

"számítsunk"?? mit? Szakítást akartál volna ide írni?


Neki is vannak elfoglaltságai, ezt te is tudod. Ha nincs ideje, akkor nincs ideje, majd keres, amikor lesz ideje. Nem kell fantáziálni, hogy akkor már nem is szeret...stb.


Együtt éltek már vagy külön? Mióta vagytok együtt? Milyen időközönként találkoztok, ha nem laktok együtt?

Mennyi az az általad írt sok idő, mikor nem keres?

2016. máj. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig nem keres?
2016. máj. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én eddig minden kapcsolatomban biztosan tudtam, hogy szeret-e a másik. Ha nem vagy benne biztos, akkor szerintem nem.
2016. máj. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!