Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megundorodtam volna a férfiakt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megundorodtam volna a férfiaktól vagy csak magamtól? 25N

Figyelt kérdés

Először voltam szerelmes. Véletlenül találkoztam valakivel. 1,5 évig ment a szenvedés. Ő pszichoterápiára jár. Nem akar kapcsolatot. Csak a munkájának akar élni. Ettől függetlenül szerelmet vallott.

Azóta csak a hobbimmal foglalkozom, tanulok, sportolok, az egészségemmel törődök, sportosan öltözködöm, nem sminkelem magam. Mivel szépnek tartanak, néha udvarolnak, őket melegebb éghajlatra küldöm. Ha egy férfi rám néz, undort, agressziót érzek. Ha valaki mégis felkeltené az érdeklődésem, ahogy Ő, elhatároztam, hogy messziről el fogom kerülni. Múltkor véletlenül hozzám ért egy férfi kollégám, és elfogott a hányinger.

Ez már így marad? Ez normális?


2016. jún. 3. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
"Ha egy férfi rám néz, undort, agressziót érzek..." - ezzel én is így vagyok, csak belőlem a sok elhajthatatlan, undorítóan, gusztustalanul viselkedő férfi váltotta ezt ki. Tudom, hogy nem mindegyik pasi ilyen, és azt is tudom, hogy ez nem egészen normális, de ez van... ha valaki tudja az ellenszert, kíváncsian várom a válaszokat. :P
2016. jún. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy normalis. De ettol meg nem vagy nem-normalis.


Azt ertem hogy osszefuggest sejtesz a volt szerelmed es a mostani erzeseid kozott, de nem teljesen vilagos hogy mi az. Nekem nem volagos, hogy mi alapjan fogott el a hanyinger.


Te pontosan mit akarsz? Nem kotelezo ismerkedned. Ha valaki megis kozeledne feled azert elutasithatos ugy is, hogy hatarozott de udvarias maradsz.

Miert erzel amugy undort es agressziot ha nez valaki?

2016. jún. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Mióta elhitették velem, hogy fontos vagyok számukra, majd a kukába dobtak, azóta hányingert kapok a párkapcsolatnak a gondolatától is. Nincs szükségem több fájdalomra.
2016. jún. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Feldolgozatlan belső sérelmek vannak benned, amik energiablokkokat hoztak létre. Szerintem érdemes lenne utánajárni ennek, mert nagyon nincs rendben. A saját érdekedben...
2016. jún. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A gyerekkori szexualis bantalmazas aldozatai szoktak hasonlo dolgokrol beszamolni, ha nalad is ez a helyzet akkor keress egy szakembert.
2016. jún. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!