Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ölte már meg kapcsolatodat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ölte már meg kapcsolatodat, ha a másik veszekedős, dühös tipus volt, te meg nem?

Figyelt kérdés
2016. jún. 6. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Az exem hamar felkapta a vizet. Egy ideig türelmes voltam. Aztán szakítottam. :)

Igen, megölte. Kiábrándultam belőle, hogy egy normálatlan paraszt.

2016. jún. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a kapcsolatok jelentős részét az ilyesmi tönkreteszi. A veszekedés, dühöngés rettenetesen primitív viselkedés. A problémákat, nézeteltéréseket értelmes emberek megbeszélik, vagy értelmes érveket felhozva megvitatják. Persze, mindenkinél előfordulhat, hogy elszakad a cérna, de rendszeresen veszekedni, dühkitörésket produkálni nem egészséges.

Egy esetben látom csak, hogy működhet így egy kapcsolat, ha a másik fél egy papucs.

2016. jún. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, kettőt is, két különböző leányzó volt ilyen.
2016. jún. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ölte, fuuu de kiábrándultam ebből a nőtípusból. A nyugisakat, félénkeket keresem.
2016. jún. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen. Kettőt is, legalábbis nyomós oka volt mindkét esetben a szakításnak. Nem bírtam tovább idegekkel, bedobtam a törölközőt, untig elég volt a műbalhékból.
2016. jún. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Noren1989 ***** válasza:

Igen. Egyet eddig, a második készülőben van. Enyhe agybaj, vallásosság, paranoia és izgágaság is van hozzá most.


26/F

2016. jún. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!