Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt olyan, aki tudja hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki tudja hogy nem tetszett a párjának, mégis összejött vele?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy a kiszemeltem a barna bőrű,barna hajú,extra vékony lányokra bukik, mégis komolyra fordítaná velem,aki vörös hajú,fehér bőrű,némi felesleggel rendelkező... Érdemes belemenni? Vagy majd mindig a számára ideális nőt fogja kergetni mellettem?
2016. jún. 7. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Érdemes belemenni, és abszolut nem érdekes hogy mi az elképzelése. Nekem pont olyan pasijaim voltak akik egyáltalán nem a gyerekkori elképzeléseim szerintiek voltak, és rájöttem hogy ez nagyon gyerekes. Más kell egy jó kapcsolathoz, tudjunk jókat beszélgetni, egy hullámhosszon legyünk, jól érezzük együtt magunkat és valahogy egyáltalán nem érekelt hogy van-e rajta kis felesleg vagy milyen szinü a haja..
2016. jún. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Az én ideálom egy vállig érő, selymes, sötétszőke hajű, borostás, szálkásan izmos, 180 centi magas férfi, míg a páromnak rövid, barna, szőnyegszerű haja van, kicsi körszakálla, borzasztóan vékony, nem izmos és 186 centi. Soha a büdös életben nem cserélném le senkire, akkor sem, ha a megtestesült ideálon sétálna felém.

Az, hogy van egy típus, ami különösen tetszik neki, nem azt jelenti, hogy másféle nő nem tetszhet. Ha nem azt érzékelteti, hogy azért van veled, mert jobbat nem talált, akkor ezzel aztán ne foglalkozz.

2016. jún. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Noblesse Oblige ***** válasza:
76%

Istenem... az ideál egy dolog! Nekem eddig bármely férfi aki megmozgatott egyik sem hasonlított az ideálomhoz (egy közel volt, csak a sérója nem stimmt)

Az ideál nem egy kőbe vésett dolog, az csak egy elképzelés. Amit a valóság felülír minden egyes alkalommal.


Mi a párommal kölcsönösen nem jöttünk be egymásnak elsőre. Őt alacsonynak gondoltam, és nagyon kisfiús volt az arca.

Neki nem tetszett az alakom, plusz alacsony sem vagyok. Aztán mégis 7 éve együtt vagyunk és szeretjük a másikat.


Ha te úgy is megmozgatod, hogy nem az ideája vagy, azt én inkább bóknak venném, mert jobb nő vagy, mint amit ő elképzelt magának.

2016. jún. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én ideálom magas, barna hajú,sportos férfi volt aki tud táncolni és reménytelenül romantikus. Helyette évek óta együtt vagyok egy magas, szõke,férfival aki e kedvemért táncol néha,aki racionális és határozott. Senki más nem kellene nekem, õ számomra tökéletes. Ha ez a fiú komolyan gondolja veled akkor elismerésem kisanyám,mert úgy elcsavartad a fejét,hogy megõrül a hajadért, szereti a bõröd színét stb
2016. jún. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Érdemes, mert a férfiak számára a belső sokkal fontosabb, mint a külső. Ha belsőre az ideálja vagy, akkor nem fogja érdekelni, hogy nézel ki.
2016. jún. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én jöttem össze olyannal, akiről tudtam, hogy nem jövök be neki. (Barátok voltunk, engem lepett meg a legjobban, hogy mégis kikezdett velem.) Nem tartott sokáig, néhány hónap után azon kaptam magam, hogy folyton az megy, hogy bezzeg az XY, meg csak a hibákat kereste bennem.

Mondanom se kell, azóta már egy ideál-csajjal van.


Soha többet nem kezdenék olyannal, akiről konkrétan tudom, hogy nem jövök be neki. Az egy dolog, hogy van esetleg egy ideál (pl. nekem is a hosszú hajú pasik a gyengéim, mégis, az említett exem és mostani párom is kopasz...), de a nagyon részletes listának képtelenség megfelelni.

2016. jún. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2016. jún. 7. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!