Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan viselkedjek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek az olyan férfival aki szabadságszerető, független és jobbnak mutatja magát mint ami?

Figyelt kérdés

Azt ne mondjátok légyszi h ne foglalkozzak vele,mert szeretem. Csak furcsa stílusa van. Az a baj h hazudik sztem sokszor nekem. Hallok dolgokat,h más nővel van. Nem járunk csak ismerkedési szakasz,vagyis testileg már annál több volt, de lelkileg nem igazán tudtam sajnos megismerni.


Azt mondta h csak rajtam mulott ő akarta volna. Bármit mondok ugyis letagadja. Hogyan lehet ezt kezelni? Nő légyszi segítsetek,adjatok tanácsot. Mindig én irok rá, ő pl. 2* rámírt és azt mondta mindig ő ír rám.


Tudom h egy férfinak kell a visszajelzés h jó pasi, csak rosszul esik,h nekem vall szerelmet, stb.. és közben azt hallom vissza,h mással volt. Annyira rosszul érintett a hír,nagyon sokáig nem is birtam élvezni a szexet. Még van h most is ha belegondolok h másik nővel van,és élvezi már simogatását.


Szóval ő egyfajta független erős férfi, és nem is igazán harcol értem, sztem ugy van vele ha vagyok neki jó,ha nem nem.. Sztem nem ez az igaz szerelem, persze erre is azt mondta h rosszul ismerem.. Csak az a baj körkényen az emberek 90% "rosszul" ismeri. Meg h elhiszek mindent amit mások mondanak róla,csak az a baj h nem nehéz, szóval kinézem belőle. De azt mondja rosszak az érzéseim,ezzel kapcsolatban.



2016. jún. 13. 06:55
 1/4 Költőnő? ***** válasza:
87%
Semmit nem tudsz vele tenni. Gyerekes ez a hozzáállás. Egyvalamit tudsz tenni; elengedni.
2016. jún. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Menekulj
2016. jún. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Megszoksz vagy megszöksz.

Változni nem fog. Ha te nem ilyen kapcsolatra vágysz, csak szenvedni fogsz.

2016. jún. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hallgasd meg. Csak az érzéseit, és kritika nélkül csak hallgasd. Próbáld meg megérteni, hogy miért fél az elköteleződéstől, de úgy, hogy ennyire direktben, kimondva azért nem szembesíted a problémával te magad, hanem megvárod, hogy ő maga mondja ki.


Egyébként én személy szerint azt javasolnám, hogy amíg el nem tökéli magát (meg nem találja a tökeit) :D addig ideiglenesen tedd őt barátzónába, vagyis igyekezz nem lekötni hozzá az érzelmeidet, de ugyanakkor igaz barátként teljes szívvel állj mellette.


Vagyis nem kell kimenekülni előle a világból, mert nem leprás, de azért bölcsen, fenntartásokkal fogadd a "közeledését", amíg nem biztos hogy nem csak pont nem lát a hormonfelhőktől, hanem komolyak is a szándékai.

2016. jún. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!