Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudhatom, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy a barátomnak hiányzom és gondom rám amikor nem vagyunk épp együtt?

Figyelt kérdés
Mármint ha aznap épp nem talizunk előző este nem aludtam nála stb. Nekem ő az első gondolatom mikor felkelek.
2016. jún. 15. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Én abból veszem észre, hogy ha nem találkozunk akkor azért keres. De nem mindenki ilyen, még abból lehet észrevenni, ha találkoztok akkor nagyon jól érzed vele magad, mert kedves odaadó veled, akkor biztos hiányzol neki is ha épp nem vagytok együtt.
2016. jún. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Sehonnan. Ezt nevezik bizalomnak. Ha nincs, akkor baj van.
2016. jún. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gondolatolvasassal. Erre megis milyen valaszt varsz? :'D
2016. jún. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Az ezotéria rovatban biztos akadna pár jelentkező gondolatolvasásra.
2016. jún. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én onnan tudhatom, hogy elmondja és jelzi. Jelzi azzal, hogy keres napközben. Nem annyit mond, hogy "hiányzol", hanem részletesen kifejti, hogy milyen gondolatok, emlékek, érzések vannak benne velem kapcsolatban, ez így elég "hiteles" számomra.
2016. jún. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a párommal már 1 hete nem találkoztunk a vizsgaidőszak miatt, de mindennap elmondja, h mennyire hiányzom neki és alig várja, h velem legyen... Ha nem írok neki éppen, akkor keres, felhív telefonon, h hallja a hangomat...
2016. jún. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!