Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Messze lakik és elfoglaltak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Messze lakik és elfoglaltak vagyunk, vajon ez gátoló tényező?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A kérdésem az lenne, hogy van egy lány, akivel régóta jóban vagyunk, de Ő más országban jár felső oktatásban, míg én itt Magyarországon. Az Ő városa kb másfél-két óra vonatozásra van tőlem. A gond, hogy Ő mivel a kinti tanulmányait maga fedezi, ezért rengeteget dolgozik a tanulás mellett. Nem vagyunk együtt, de soha nem szerettem úgy senkit, mint Őt. Engem az sem zavarna, ha ritkán látnánk egymást, csak tudjam, hogy az enyém, hiszen egyszer végzünk az iskolákkal is. Több mint féléve tengődünk így, Ő nem szeretne semmit a fenn említett okok miatt, de én ezt nagyon nehezen tudom elfogadni. Van, hogy mikor ráér találkozunk és egy napot együtt töltünk. Mindig barátokként kezdődik a nap, de sosem úgy ér véget, tehát úgy hiszem szeret Ő is. Gyakran van emiatt maga alatt csak nem értem, hogy akkor MÉRT NEM? Végülis nem vagyok az a rászállós típus, Ő sem az, csak egyszerűen nem értem a felfogását ebből a szempontból.


Szerintetek van esély a pártfordulására az ügyben? Lányok esetleg valami vélemény erről, hogy Ti hogyan gondolkodtok? Volt már veletek hasonló, és ha igen, hogy működött?



2016. jún. 16. 18:25
 1/3 A kérdező kommentje:
22F egyébként ez lemaradt :)
2016. jún. 16. 18:32
 2/3 Noren1989 ***** válasza:

*pálfordulásra?


Nos, meg kell mondjam, hogy a csaj eszes. Megmondja kerek-perec, h nem tud veled foglalkozni. Rajtad áll, h kivárod, míg elvégzi a külföldi sulit, vagy keresel egy sokkal közelebb levő lányt.


26/F

2016. jún. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kivárnám én, de az még 2-3 év... és annyira nem bízom abban, hogy 2-3 év múlva még mindig én leszek terítéken.
2016. jún. 16. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!