Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Van egy nő akibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy nő akibe 6 éve szerelmes vagyok és próbáltam magam túltenni, hogy más nőkkel is voltam de nem változott semmi ja és egyébként a nő férjnél van.

Figyelt kérdés

2016. jún. 18. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Még jó hogy tini pártkapcsolatok témába írtál.

Itt tuti segíteni fognak. :D

2016. jún. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ja bocs rossz kategória
2016. jún. 18. 13:57
 3/5 anonim ***** válasza:

"Tedd vagy ne tedd, de sohase próbáld." Yoda mester


Jó neked, hogy az életedből 6 évet elpocsékoltál már fölöslegesen? Mindenkit el lehet felejteni, ha az ember akarja és tesz is érte. De te szerintem semmit nem teszel meg ezért. Most az, hogy jársz pár nővel az semmi.

A szerelem lelki és pszichológiai eredetű, tehát ha ki szeretnél belőle gyógyulni, akkor ezt ezzel a módszerrel is kell megtenned.


Jól esik neked, hogy egy férjes nőt szeretsz, aki nem lehet a tiéd? Élvezed?

2016. jún. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem
2016. jún. 18. 14:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor meg mire vársz még? Zárd le a múltat, engedd el a nőt és kezdj új életet.


Ezt csak önmunkával tudod elérni és nem becsajozással.

2016. jún. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!