Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Képtelen vagyok tovább lépni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képtelen vagyok tovább lépni a volt barátnőmön, mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Röviden: barátok voltunk, összejöttünk, szakítottunk az én hibámból. Mindennek már 7 hosszú éve. Azóta én külföldön élek, tartjuk a kapcsolatot. Jóban vagyunk. Én még mindig nagyon szeretem őt, de ő nem akar tőlem semmi komolyat. Megszakítani nem tudom vele a kapcsolatot. 2 hónapig semmit nem tudtam róla és azt hittem megőrülök. Más nő nem érdekel, senki nem olyan különleges, mint ő. Szinte minden éjszaka vele álmodok, nem tudom kiverni a fejembő l.

2016. jún. 24. 21:28
 1/5 CptTomato ***** válasza:
A tétlenségre (ezesetben, nem tudok tovább lépni, nem tudok ezt nem tudok azt) a cselekvés a megoldás azaz lépj tovább, ha magad elé gátakat gördítesz azzal hogy mindenre azt mondod hogy nem tudom meg nem megy akkor nem sok értelme van választ várni erre mert mindenre nemet mondasz vagy nem válik be mert neked kell eldöntened és megtenned hogy hogyan lépj tovább.
2016. jún. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mi volt a hibád?
2016. jún. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Minden kapcsolatot szakits meg az exeddel. Csak ugy tudod lezarni . Uj novel kell ismerkednek es kapcsolatba kezdened.

N

2016. jún. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Mar neki is el mondtad ezeket? 2 lehetoseg


- Vagy oda mesz ele es be vallos a hibaidat es el mondod ezeket neki


- Vagy meg szalitasz vele minden kapcsolatot es nem beszelsz vele robbet

2016. jún. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
7 év alatt pedig őt már páran nyársra húzták, törődj bele
máj. 12. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!