Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudnátok segíteni? Mit kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni? Mit kéne csinálnom ezzel a férfivel? Fogadjam el a közeledését? Beszéljek vele?

Figyelt kérdés

Bocsi, hogy hosszú csak én ezeket fontosnak gondoltam, hogy tudjátok ahoz, hogy segíteni tudjatok.


Az a lényeg, hogy 30 éves nő vagyok és most jöttem haza Párizsból (3 napja), mert ott dolgozok és anyámék hiányoltak itthon. Nem is ez a lényeg hanem az, hogy odakint egy barátnőm és a férje (két hete) a házassági évfordulójuk alkalmával bulit rendezett (de nem olyat, hogy mindenki a földig itta magát; hanem csak beszélgettünk és táncoltunk, és volt egy kevés evés is) ott megismertem egy számomra nagyon szimpatikus és értelmes férfit aki velem egyidős és sokszor odajött hozzám és a barátnőimhez beszélgetni. Ő vitt haza, és aznap este meg is csókolt, bár nekem ez korai volt és ez jeleztem is neki. Másnap felhívott (mert megadtam neki a teflonszámomat, pedig nem szokásom ilyen hamar megadni valakinek), hogy mi lenne ha este értem jönne és elmennénk vacsorázni, hogy kiengesztelhessen a tegnap esti kis "incidens" (ahogy ő nevezte) után. Ebbe bele is mentem, jól szórakoztunk és ez után minden nap elmentünk valahová (színházba, sétálni). Pont a haza indulásom előtti este amikor haza vitt, felbontottunk egy üveg bort és beszélgettünk. Egyszer csak letette a poharat és végig simította a combomat. Aztán minden ment a maga rendje szerint, szépen össze gabalyodtunk (nem óhajtom részletezni), aztán eltoltam magamtól és elmondtam neki, hogy igazából csak azt akartam mondani neki, hogy haza utazok 3 hétre a szüleimhez, és holnap indulok. Valamit érthetetlenül makogott aztán azt mondta, hogy utazzak jól, és felállt és szinte kifutott az ajtón, és elment. Természetesen szomorú voltam mert nem akartam megbántani de másnap haza kellett jönnöm. Tehát most itthon vagyok Magyarországon.

Ma reggel elmentem a boltba, és amikor onnan kiléptem a szemben lévő kis vendégház teraszán ült (a férfi), és olvasott. Nagyon meglepődtem, mert ahol én lakok, nem igazán szoktak külföldiek megszállni és csak a város "látványosságai" miatt ide utazni. Amikor hazamentem kaptam egy SMS-t ettől a férfitól, a következő szöveggel: "Nagyon szeretlek, és hamarabb fogunk találkozni, mint hinnéd <3" (természetesen franciául írta, mielőtt bárki trollkodna)


Most nem tudom, hogy mit csináljak.

Csak miattam utazott ide?

Szerintetek szeret engem? Mert én szeretem őt, és nem akartam megsérteni azon az estén :(


KÉRLEK SEGÍTSETEK, MÁR 8 ÉVE NEM VOLTAM KAPCSOLATBAN :(

MOST HIRTELEN TANÁCSTALAN VAGYOK:(

Előre is köszönöm annak, aki egy kicsit is segít előrébb mennem



2016. jún. 28. 21:44
 1/4 CptTomato ***** válasza:
91%

Van tapasztalatom nők terén...bár többnyire eléggé specifikus...

Teljesen szubjektív véleményem van mert csak távolról hasonló helyzetben volt még részem.


Ez kérlek egy nagyon kellemes románc kezdete lehet, ha te is benne vagy. De sokat ne várj tőle...mármint hogy hosszútávon jó is marad, ha úgy érzed szűkséged van néhány hónap tömény romantikára és erotikára akkor hajrá....ha megvagy nélküle inkább építsd le.


De ne legyen igazam :)

2016. jún. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azóta mióta láttam már beszéltem a francia barátnőmmel akinek a buliján megismerkedtünk, (és amúgy ez a férfi a kollégája) és azt mondta, hogy eddig csak 2 kapcsolata volt és eléggé sokáig (évekig) tartottak (csak azért szakított azokkal a lányokkal mert mindig pénzt akartak)

Remélem nem lesz igazad, de azért köszi :) (segítettél egy kicsit)

2016. jún. 28. 22:17
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát a helyedben megragadnám az alkalmat és átmennék a vendégházba...
2016. jún. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Figyelj,szerintem ne szalaszd el ezt a férfit,mindenképp adj egy esélyt a dolognak.

Sok nő szeretne most a helyedben lenni,hogy ennyire szeressék,hidd el. :)

Sok sikert,és írd meg,mi lett végül! :)

2016. jún. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!