Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Foglalt pasi, boldogtalan....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foglalt pasi, boldogtalan. Akar tőlem szerintetek valamit?

Figyelt kérdés

adott egy pasi, párkapcsolatban él, mi munka kapcsán ismerkedtünk meg, amolyan barátságféle kezd kialakulni köztünk.


illetve vegyült ebbe férfi-nő szimpátia is, de sosem történt köztünk az égvilágon semmi.


ő még 2 hónappal ezelőtt is érdeklődő volt a dolgaim iránt, sokat beszélgettünk, elmondta, hogy nem jó a kapcsolatuk otthon, és hogy vágyik a szerelemre.


én nem mentem bele semmilyen játékba, és ő sem kezdett ki velem.

de azért szóba került, h. kinek mit jelent a szerelem, a párkapcsolat, és én mondtam, hogy most egyedül vagyok, és élvezem ezt a szabadságot,míg ő mondta, h. számára a szerelem nagyon meghatározó, és ezt keresi, az igaz szerelmet, nagyon vágyik rá.


de mióta én mondtam, hogy élvezem a szingliséget, valami megváltozott nála velem kapcsolatban, hol reagál a mondanivalómra, hol nem, kicsit távolságtartóbb lett, és kevésbé lelkes.


mit tegyek?


vajon csak fel akart szedni, és azért mutatott érdeklődést irántam, és hogy nem ért célt, feladta?


vagy talált valaki mást?


az én tartózkodásom egyik nagy oka, hogy ő kapcsolatban él, és engem zavart, hogy úgy beszél arról, hogx szerelem meg szexhiánya van, hogy ott a barátnője.


most én nem fogok rámozdulni ilyen pasira, és ő is csak utalgatott, nem volt egyértelmű, hogy mit akar tőlem.


mi a véleményetek?



2016. júl. 13. 01:56
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Lehet útközben ahogy ismerkedtetek kezdett vonzalmat érezni irántad. Teljesen úgy jön le ez, h akart tőled valamit. Vagy kapcsolat,vagy csak szex,de akart. Te egyértelmű voltál, h jól érzed így magad ő ezért kerül most téged. Felfogta,h semmijen kapcsolatot nem akarsz. A sajátja már nem jó neki,így addig barátkozik másokkal míg valaki bele nem megy. Én is voltam pont ugyan ilyen helyzetben. 5 hónap baratkozas után már dugtunk,azóta a férjem :)
2016. júl. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
"Nem mondta, hogy velem akar szexelni, csak valakivel" - ne haragudj, ha neked ez nem egyertelmu hogy arra vonatkozik, hogy meg akar dugni akkor nagyon nagyon naiv vagy.
2016. júl. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ne aggódj mondjuk ezt könnyű mondani de lásd be nincs értelme az ilyesfajta kapcsolatnak hagyd a pasit ha szeret akkor szakít a csajával és utánad megy !Ez nem igy működik hogy ha a csaja mellett boldogtalan akkor félre kúr utana meg vissza táncol a csajához mert ő a biztos pont!Nem veszitettél sokat !Engem is elcsábitott egy pasi akinek ráadásul felesége volt és ugy hogy nem is tudtam rola !A felesége megcsalta igy bosszút állt de őt választotta nem engemet !
2016. aug. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!