Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kapcsolatban élő férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban élő férfiak! Melyik volt az a jellemvonás vagy mi volt az a megnyilvánulás ami miatt úgy éreztétek, hogy a jelenlegi párotokkal kapcsolatot akartok?

Figyelt kérdés
Nem kinézetere gondolok elsősorban. Inkább okokra amiért úgy gondoltátok, hogy érdemes belevágni. És mennyi idő után lett belőle kapcsolat?
2016. júl. 14. 07:17
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Ilyen érzést nem kerestem, nem fogalmaztam meg magamban.

Nálam, mindenképp a kinézettel kezdődött, mert egy teljesen ismeretlen lány volt számomra. Viszont, már első alkalommal, jó 6 órát tudtunk beszélgetni, teljesen felszabadultan. Innentől, mindketten egyre többet akartunk egymással lenni. Természetes volt, hogy együtt is maradunk. Nem volt egy olyan pont, hogy eddig csak hülyítem és innentől komolyan akarom.

2016. júl. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Alapvetően racionálisan gondolkodik és szinte kíméletlenül őszinte.
2016. júl. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Ja, és kb. 4 hónap alatt lett belőle kapcsolat, azóta másfél éve tart és nagyon boldogok vagyunk :)
2016. júl. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%

Sajnos már csak volt "párom", de nem olyan rég történt, szóval azért válaszolok.


Lényegében az egész jelleme fogott meg, nem tudnék kiemelni egy dolgot csak úgy, hogy ezért barátkoztam vele a kezdetben, majd ezért a dologért alakultak ki komolyabb érzelmek. Talán az, hogy nagyon törődő volt kedves, és megértő, nem riadt el tőlem, pedig elmondtam neki mennyi rossz dolog ért engem, és mennyi boldogtalanság. Azt éreztem rajta, hogy egyáltalán nem zavarja, és szeretné ha ez változna és talán ezzel fogott meg igazán, hogy csomó jót szeretett volna adni nekem.

2016. júl. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!