Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretek valakit, a foglalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Shopgirl27 kérdése:

Szeretek valakit, a foglalt kollégámat. Úgy gondolom h tetszek neki, legalábbis biztosan kedvel viszont évek óta együtt van ezzel a lánnyal. Szerintetek lehet valami ebből?

Figyelt kérdés
A kolléganőm szerint összeillünk, ez a kolléganőm mondta h neki a srác mesélte h nincsenek jóban a barátnőjével , akivel együtt lakik. Gyerekük nincsen. Bajor városban élek, ez a srác cseh és a lány is , bár a fiú pár szót tud magyarul. Németül beszélünk elég jól beszélünk mindketten. Azt tudom h kedvel engem, sokat hülyéskedünk néha flörtöl velem. Két hónapja kezdtünk itt dolgozni , szerintem sokáig itt maradunk jó munkahely. Érdemes várni ?
2016. júl. 15. 00:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ebből még bajok lesznek. :/ Szerintem nem kéne belerondítani egy kapcsolatba. Ha majd úgy dönt, hogy lezárja a kapcsolatát, utána szabad a pálya. Ne legyél ösztönlény!
2016. júl. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hívd meg egy Sparta Praha meccsre .. estére már a bugyidban lesz...:D
2016. júl. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugy tudod nincsenek jóba a barátnőjével

na ja, mindenki ezt mondja ha flörtölgezni akar még más nőcskékkel is.

2016. júl. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy kósza kérdés, miért vannak még együtt ha nincsenek jóban?
2016. júl. 15. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Missed Chance : én bizony addig nem teszek semmit se ameddig foglalt , nem kívánok szerető lenni , valamint eleve óvatosnak kell lenni mert ugye egy helyen dolgozunk .

3as és 4es válaszadók : azt a kollégánőmnek mesélte h valószínűleg nem marad együtt a barátnőjével. Nem gondolnám h flörtölni akarna a kolléganőmmel:-)

És h miért van vele akkor jó kérdés , de nekem is volt rossz kapcsolatom amikor én is jó darabig benne maradtam...

2016. júl. 15. 04:58
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Értem én hogy a foglalt f asz a jó fa sz.De ha le k urvázlak ne csodálkozz...
2016. júl. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó : pont nem érdekel h egy olyan primitív alak mint te mit gondol rohadtul nem ertesz te semmit
2016. júl. 15. 08:09
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha nem érdekel más véleménye, miért írsz ki kérdést a gyk-n? Öngól.


Másrészt: te már belezúgtál, a kolléganőnél kevertek, hogy lehetne megszerezni, el fogja-e hagyni a csaját érted. Ez már most ultragáz.


Ketten elmentek egy idegen országba, hogy közös jövőt tudjanak felépíteni. Biztos lehetsz benne, hogy erős a kapcsolat és sok összeköti őket.

Egy kis kaland talán belefér, de nem fog mindent otthagyni, amit együtt elértek.


Szakítás után csak sebtapasz lennél.


Azt meg kétlem, hogy képes vagy több éves tervben gondolkodni.


Már pedig ha komoly kapcsolatot akarsz, nem csak egy kis testmozgást, arra jó hosszú ideig nem alkalmas ez a pasi.

2016. júl. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó ,de érdekel más véleménye is amennyiben kulturált. A kolleganőmnek semmit se mondtam ő mondta h mi összeillünk szerinte , én erre mondtam h nincs időm és a srácnak meg van barátnője, erre legyintett és mondta amit fent írtam. Ja és megjegyzem
2016. júl. 15. 20:56
 10/11 A kérdező kommentje:
Hogy nekem ez a srác nem volt szimpatikus aztán valahogy változott mert nagyon kedves volt velem pedig nem voltam valami barátságos és amikor közös munkát kaptunk akkor kiderült h csomó dolog van az életünkben ami hasonló , jól el tudunk beszélgetni .
2016. júl. 15. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!