Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Milyenek vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Milyenek vagytok féltékenyen? Mik a féltékeny férfi "jelei"?

Figyelt kérdés

2016. júl. 16. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem szoktam féltékeny lenni, de az itteni kérdéseket elolvasva az eléggé látszani szokott, ha egy párkapcsolatban a férfi féltékenykedik.

Ha meg olyan pasival kapcsolatban kérdezed, aki nem a barátod vagy még csak nem is randizgatsz vele, akkor meg kb. értelmetlen a kérdés: elvégre ilyen esetben nem tartozik rád, hogy ő hogyan érez.

2016. júl. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Folyamatos kontroll.
2016. júl. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13%

Az a vicces, hogy fogalmam sincs. Sose voltam féltékeny, nem az a típus vagyok.

Sőt, tudtommal soha meg se csaltak még.

2016. júl. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
23%

Ugyanolyanok mint a nők, csak feltehetően mélyebb orgánummal kommunikálva a helyzet "súlyosságát". :-)

A jelek is hasonlatosak a nőkéhez. Természetesen az anatómiai különbségek miatt nem teljesen.

2016. júl. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Titusztitusz ***** válasza:
85%
Na ugyan minek...Hát pl.azért,mert nemnagyon szeretek OSZTOZNI másokkal olyan dolgokon,amikre úgy tekintek,mint a SAJÁT TULAJDONOMRA...Éshát nemcsak tárgyakkal voltam így világ életemben,hanem a nőimmel is...Rettenetesen bosszantott mindigis az,ha egy MÁSIK PALI tévesen abba az illúzióba ringatta magát örökösen,hogy az ÉN NŐM körül NEKI bármi keresnivalója is van...Aztán hogy mik a féltékeny férfi jelei?: Hát pl. az,hogy nemnagyon örvendezik neki,ha más fickók kerülgetik a nőjét,meg bepróbálkoznak nála...
2016. júl. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigi vala

aszokat. Varom a tobbit is.

2016. júl. 17. 14:58
 7/7 anonim ***** válasza:
20%
Vegyünk példát a nőkről! Több "tartalékost" tartanak a csapatban. Így, hát "megcsalás" esetén, vagy vélt esetén azonnal tudnak "vigasztalódni"! Vágod?
2016. júl. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!