Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elhagynátok a szerelmeteket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok a szerelmeteket, amiért tetoválást csináltat miközben te ki nem állhatod azokat?

Figyelt kérdés
2016. júl. 20. 23:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Ez függ a méretétől, és attől, hogy mit ábrázol... Mondjuk ha a hátára egy életnagyságú Lenin-arcképet tetovál, igen. De alapvetően nem.
2016. júl. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nehéz erre úgy válaszolni, hogy semmi bajom nincs a tetoválásokkal. Mondjuk piercing néhány helyen szerintem ritka igénytelen, ha mondjuk ezt vesszük alapul akkor ilyen esetben nem hagynám el, de megmondanám neki, hogy nekem nem tetszik. Bár beleszólásom ugye végső soron nincs, mert az ő teste.
2016. júl. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
Igen, mert tök random lenne "tőle".
2016. júl. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Nem pont ezzel a címszóval, de képes lennék kiszeretni belőle, mert nem szólt előre és alapból nem kedvelem a tetkót. Jó, nem mindegy a hely, az ábra, de sajnos ebben nagyon nem vagyok kompromisszumképes. De úgy, hogy csak a tetkó miatt elhagynám-e, miközben szeretem, így biztos, hogy nem.
2016. júl. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem hagynám el, nem érdekelnek az ilyen külsőségek. Az számít hogy milyen ember.
2016. júl. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Utalom a tetoválást, a párom megis totálisan ki van varrva. Nem ez határozza meg az embereket.
2016. júl. 21. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%

Igen, szakítás lenne a vége. Teljesen mindegy mennyire szeretem. Szexuálisan már nem igazán tudnák mit kezdeni vele. Egy kapcsolatnak meg fontos eleme a tökéletes szeretkezés. Különben, csak nyűglődés az egész kapcsolat.

Lehet, jól elcseszett vagyok, de például, teljesen mindegy számomra, milyen belső értékei vannak, mennyire szexi külsővel rendelkezik, tetkó, rövid haj, sok kence, már nemlátom benne a nőt.

2016. júl. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
Nem szeretem a tetoválásokat, de nem hagynám el. Ahogy azért sem hagynám el, ha szakállat növesztene, vagy kopaszra nyírná a haját, vagy hízna pár kilót. Nem csak a külsejéért szeretem, és képes vagyok adni neki annyi szabadságot, hogy megengedjem, azt tegyen a testével, amit akar.
2016. júl. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Költőnő? ***** válasza:
100%
Semmiképp sem hagynám ki a döntésből. Ha nekem nagyon fontos lenne a tetkó és ő nagyon ellenezné; törekednék vmilyen kompromisszumos megoldásra. Pl méret, elhelyezkedés tekintetében.
2016. júl. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%
Aki szerelmes, az nem fog ennyiért elhagyni senkit, ha meg igen, akkor nem őt szereti, csak a testét.
2016. júl. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!