Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van aranyos történetetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aranyos történetetek?

Figyelt kérdés

Legyen az első csók, együttlét bármi.

Én is elmesélem a legutóbbi történetem.

Szóval ez volt az első találkozásunk a sráccal, egy buliba voltunk. Beszélgettünk sokat, néha adott puszit meg kért is:$. Aztán egy picit elvonultunk a tömeg elől és már-már zavarba ejtően nézett:D elkezdtem fel-alá sétálni, odahívott magához és megölelt, adott egy puszit a nyakamra és a hosszas ölelés után elhangzott, hogy "figyelj egy kicsit". Majd megcsókolt. *.* Soha nem éreztem még így csók után, egyszerűen imádtam!!!



2016. júl. 24. 16:51
 1/6 Szergej55 ***** válasza:
Nincs.
2016. júl. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noren1989 ***** válasza:
Nekem sincs.
2016. júl. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartom magam a világ legjobb pasijának, de azért tudom mit kell mondani a lányoknak, inkább vagyok jóképű, mint átlagos, és sportos a testem. Szóval a lényeg, hogy sosem kellett túl sokat tennem, hogy megkapjak egy lányt. És nyugodtan játszhattam a macsót, hogy: ha nem felelek meg, hát csá!...


És Egyszer egy társkereső oldalon írtunk egymásnak egy csajjal. Aztán megbeszéltük hogy randizunk. És pont ahogy a randiguruban van, szabályosan elrontottam mindent.

Kezdve ott, hogy mikor a Keleti pályaudvarnál átadtam egy szál rózsát neki, és visszakérdezett, hogy, ezt miért kapta... Zavarba jöttem tőle, és köpni-nyelni nem tudtam. Aztán egy belga sörözőbe vittem, sört kóstolni és beszélgetni. Ő alig kortyolt keveset, én pedig berúgtam. És így tovább. Második randira már el sem akart jönni velem, de valamiért mégis megtette.

És azóta is vele járok, szerelmes vagyok nagyon.

Elég aranyos? :)

2016. júl. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kaptam tőle egy törpenyuszit. sajnos már egyikük sincs meg. ez aranyos bár szomorú a vége
2016. júl. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedtünk még, ott ültünk a házuk előtt és a feje az ölemben volt. Kijött az anyukája hogy menjünk be inkább, nézzünk meg egy filmet. (A fiának nem volt előttem komoly kapcsolata, nagyon be volt zsongva anyuka:D) bementünk, megnéztük a red-et. A film végén én ugyanúgy feküdtem az ágyban ő pedig már félig felült és nagyon magyarázott a filmről. És a mondat felénél gyorsan odahajolt és megcsókolt. Annyira zavarban volt hogy próbált tovább beszélni, de visszahúztam a fejét így kaptam mégegy csókot. :) 2 éve leszünk együtt:)
2016. júl. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Tesóját ismertem régebbről (majdnem 4 évvel fiatalabb, mint ő), és egy közös program után jött a tesóját hazavinni, amikor találkoztunk először. Igazi első látásra szerelem, úgyhogy végül tesóért jött anyukájuk, mi meg ketten jöttünk haza hozzám. Szeptemberben lesz 5 éve, hogy együtt vagyunk :)
2016. júl. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!