Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ijedtetek már meg attól, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ijedtetek már meg attól, hogy esetleg beleszerettek egy ismerősötökbe, mialatt perfekt párkapcsolatban vagytok?

Figyelt kérdés
Pl. szerelmesek vagytok párotokba, de történetesen az illető baráti körében valaki akarva-akaratlan elindít valamit? Nem ijesztő?
2016. júl. 25. 03:50
 1/6 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Volt ilyen helyzetem, csak én az új munkatársammal jártam így. De ijesztő volt.
2016. júl. 25. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Kettőnk ismeretségi körében nem. Azt tényleg nagy tabu. Saját ismeretségi körömben viszont voltak fellángolások.
2016. júl. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%

szerintem álszent és fals dolog, hogy perfekt (tökéletes) párkapcsolatról beszélsz, miközben másba beleszeretsz.

ha ez igaz volna, egészen biztosan nem érintene meg senki a szerelmeden kívül.

2016. júl. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igens munkatarsam volt, raadasul kolcsonos beindult a veszjelzom:-)Mondjuk nem tartottam ilyesztonek egy percig sem, csak furanak:-))
2016. júl. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
11%

Hát hogyne volt nagy ijedelem!! Össze is futott a ház népe. Kérdezgették is:

- Jolika, hát mi lelt édes lányom?

Egy szó, annyi nem jött ki a torkomon. Fellocsoltak egy vödör hideg vízzel és magamhoz tértem.

Lelkem azóta megenyhült...

2016. júl. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam kizárt. Testi-lelki tökéletes harmóniában vagyunk így ide senki se tud beférkőzni.
2016. júl. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!