Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyes férfiak miért akarják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes férfiak miért akarják megváltoztatni a nőt a kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Megismernek egy csinos és igényes nőt majd az idővel szépen megtördelik. Úgy értem ezt hogy rábeszélik hogy ne járjon feltünő ruhákban, hanyagolja a magassarkút, gyengébben sminkeljen, ne festesse a haját, minek a körmös, kozmetika felesleges.. Miért csinálják ezt a férfiak?
2016. júl. 27. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
A nők ugyan ezt csinálják... "Ne menj el a haverokkal, miért ezt veszed fel, most ő tényleg fontosabb mint én?, hogy néz ez ki, atb". Miért? :)
2016. júl. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyilván azért, hogy minél kevésbé kelljen nekik úgy érezni, hogy lehetséges egy harmadik fél. Nem szép és sokszor nem is tudatos.
2016. júl. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Két ember össze kerül, mind kettő a maga elképzelése szerint próbálja formálni a másikat. Itt kéne valami arany középutat találni. Meg kell hagyni a másik egyéniségét, hagyni kell egyéni szabadságot. Bizonyos dolgokban meg kompromisszum.

Amit leírtál, az nem igazán.......... Ezeket elsőre látni és már akkor elköszönök. Ő úgy érzi jól magát, bennem meg egy papagáj hatását kelti, akkor nincs értelme folytatni.

2016. júl. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt ugye vágod, hogy más ha az ember egyedül él, de más, ha párkapcsolatban van. Bár hozzáteszem, hogy osztom az első hozzászóló válaszát - a nők is ezt teszik a férfiakkal: na akkor, sakk - matt.
2016. júl. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én ezt sosem értettem. Én mindig úgy fogadtam el a páromat ahogy van, és a világért sem akartam megváltoztatni. Sőt, igyekeztem mindig bátorítani, támogatni abban, h pl úgy járjon olyan cuccokban, amiben jól érzi magát. Mert hiszem, h akkor a kisugárzása is teljesen más jobb lesz, mint amikor "bele van kényszerítve" valamibe ami igazából nem ő, ahogy igazából nem érzi jól magát.
2016. júl. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!