Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Komoly kapcsolatban szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolatban szerintetek baj, ha nem vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés

Van némi kor különbség köztünk de ez semmiben nem mutatkozik meg. Szeretem őt, bármit (mondjuk inkább sok mindent) megtennék érte, kapcsolatunk őszinte és megbízunk egymásban. Nagyon szép lány és néha azon gondolkodom, miért van egyáltalán velem. De nem vagyok szerelmes. Bár igaz, lehet sose voltam senkibe, nem is igazán tudom, milyen az.


Vajon egy komoly kapcsolathoz elég lehet ennyi, hogy tényleg szeretem, figyelek rá, próbálom minden igényét kielégíteni és amennyire tudom boldoggá tenni? Szükség van egyáltalán olyan irracionális eszmékre, mint a szerelem?



2016. júl. 28. 14:29
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Ne haragudj :-D Legalább tudom, mire gondol egy lány ha úgy érzi, párja nem szerelmes belé.


De aztán igen, mi is a szerelem? Lehet végül is az vagyok, csak annyira vak, hogy észre sem veszem? Sok ember lehet csak rámondja, hogy szerelmes közben meg semmi? Meg lehet fogalmazni, mitől szerelmes az ember? Fene tudja...

2016. júl. 28. 17:50
 12/16 anonim ***** válasza:

Férfiaknál szerintem ez normális.

Ha nem szenvedély, akkor ezek szerint racionális okok + vonzódás alapján döntesz. Ez nagyon jó, hosszú távon ezekre a dolgokra lehet építeni.


A szerelem max. 3 év.és elmúlik.

Manapság virágzik ez a szerelemkultusz, ne dőlj be neki.

Lófasz tormával.

2016. júl. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én ugyanebben a cipőben jártam. Sokszor próbálkoztam vele, esélyt adtam neki. Évek után sem éreztem azt hogy szerelmes vagyok, és mivel ő szerelmes volt és úgy közeledett ahogy, számomra kellemetlenné vált egy idő után, a szeretet pedig egy ilyen undorba csapott át. A legjobb, ha hallgatsz a megérzéseidre. Én túl sokáig húztam az időt, és vártam a sült galambra(szerelemre vagy vonzalomra vagy bármi elfogadható indokra azon kívül hogy jó ember és szeret). Szerintem tanulj a hibámból, ne tölts ezzel hónapokat, éveket. Ha pár hónap után se érzel semmit akkor szerintem hagyd. Bár ahogy te leírtad, te szereted és jól elvagytok. Ez megint más. Én az a típus vagyok aki nem fog csak úgy összejönni senkivel, csak hogy legyen. Szeretni a barátaimat is tudom meg a családomat. Szerintem amúgy azon is gondolkozz el hogy minél tovább húzod az időt, neki annál jobban fog fájni, ha megmondod neki hogy nem vagy szerelmes/ netán szakítasz is. Tapasztalat. Szakíts. A komoly kapcsolathoz igen is kell valamiféle elkötelezett szeretet amitől tudod hogy más nem fog kelleni, még ha nem is szerelem. Te így érzed vele kapcsolatban? Én nem éreztem így. És jó hogy végül megtettem ezt a lépést. Nem szabad ezt húzni.
2016. júl. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Remélem csajok, azért nem támadtátok le a barátotokat, hogy "remélem szerelmes vagy belém" és szegények pislogva néznek, hogy mi bajotok :D


Amúgy talán nem ilyen drasztikus a helyzet. Nem tudnék olyannal együtt lenni akit nem akarok. Nem akarok senki mást és nem vágyom másra, csak ő rá. Lehet, csak egyszerűen valami túl mézesmázas cukorálmot képzelek szerelemnek ahol az ész teljesen bekapcsol és bármi őrültséget képes lennék megtenni. Ilyenről nincs szó (remélem inkább nem is lesz) csak lehet egyszerűen nem vagyok az a túl romantikus típus. Lehet megbánom, lehet csalódást fogok okozni neki de akárhogy gondolkodom, nem adom fel addig amíg nem muszáj és meg nem teszek mindent azért, hogy működjön ez a dolog.


Köszi skacok ;-)

2016. júl. 29. 13:20
 15/16 anonim ***** válasza:
Hát.... mit nevezel komoly kapcsolatnak?
2016. dec. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Régen is kerültek össze párok, akik nem voltak szerelmesek, aztán megjött az is. Dolgozz érte, és vizsgáld felül a kötődéseidet is, elképzelhető, hogy nem mersz belé szerelmesnek lenni. Vagy valaki másba vagy titokban szerelmes, ezért nem megy, sajnos én is voltam így, örülnöm kellett volna, milyen helyes, kedves, okos, gazdag pasim van, de nem voltam belé szerelmes, ezért abba is hagytam vele. Nem menőzésből kell párt választani, hogy irigyeljenek, hanem azért, mert Te jól érzed magad vle, szerintem lehet, hogy itt is erről van szó, szépnőtakarokhaddirigykedjenekabarátok, közben lehet hogy a szomszéd imádnivaló duci kiscsajra vágysz, de mivel őt a haverok nem tartják szépnek, magad előtt is ciki bevallani. (Nem mondom, hogy erről van szó, de ilyenről is hallottam, a fickó két évig szenvedett, mert a csaj aki neki bejött, a haverjai szerint nem volt elég szép, az ilyen idióta vessen magára, megérdemli a rossz kapcsolatokat.)
2017. jan. 15. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!