Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok tapasztaltátok már azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok tapasztaltátok már azt hogy mikor meg van a mensitek, azon a néhány napon többen próbálnak ismerkedni veletek?

Figyelt kérdés
Eddig 10 komolyabb barátnőm volt, és közülük hetet akkor ismertem meg mikor megvolt nekik. Ezt utólag mondták el. Mindig utcán, üzletekben, metrón, villamoson, közterületen ismerkedek.

2016. júl. 28. 22:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem.
2016. júl. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

Nem figyeltem meg ilyen összefüggést, nem vagyunk kutyák tudtommal, hogy szagmintára menjenek rá az emberek.


Egyébként ha nekem megvan, feszültebb és nyűgösebb vagyok, bár általában nem durván, csak rosszabb a közérzetem, a fejem általában fáj vagy feszül, rosszabb napokon a hasam is görcsöl. Régebben volt sokkal rosszabb is, de mostanra enyhültek a kellemetlenségek.

2016. júl. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Áruld már el pls, hogyan kombóztad ezt össze, hogy összefüggés lenne a kettő között...?
2016. júl. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Öhh nem.
2016. júl. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést mert kíváncsi vagyok hogy amit leírtam magamról a kisbetűs részben az véletlenszerű, vagy van valami tudat alatt zajló biokémiai,biofizikai alapja.
2016. júl. 28. 22:54
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha nekem megvan ki se mozdulok otthonról,első nap fekszek az ágyban,úgy görcsöl a hasam. Fáj a hátam,remeg a lábam,gyenge vagyok,stb..

Utána lévő napokban pedig nem másra figyelek,nem a külvilágra hanem inkább magamra. Olyankor felpuffad a has,meg egyéb kellemetlenségek,sztem akkor le van strapálva egy nő. Legalábbis én..

25

2016. júl. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

En se a kulvilagra figyelek, hanem arra, hogy hol van a fajdalomcsillapito. Foleg az elso ket napban.

Amugy vampir vagy, hogy a vérszagra mesz? :))

2016. júl. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
41 évet leéltem, de ilyet még sosem tapasztaltam..
2016. júl. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen. Állítólag nem véletlenül. A pasik megérzik a dolgot, és ezt a termékenység jeleként fogják, emiatt jobban felkelti a figyelmüket a menstruáló nő. De tényleg. Én észrevettem, hogy mikor megvan, sokkal jobban felkeltem az érdeklődést, mint ha nincs....... Aztán nemrég pont olvastam is erről.
2016. júl. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok vámpír mert sosem éreztem késztetést arra hogy vért szívjak. Bár azt elismerem hogy finoman harapdálni egy csinos lány némely testrészét, az nem is olyan rossz elfoglaltság. De visszatérve a kérdésre, ezek szerint, a 9-es válaszíró bejegyzésére alapozva, tényleg létezik és valóság az hogy működhet a kémia két ember között. Ha nem is mindenkinél, de néhány egymással ismerkedő embernél biztosan. Magamat is ide sorolva mert 10-ből 7 az ellentmond a statisztikailag előre jelezhető aránynál. Ma is megismerkedtem egy lánnyal. Most már kifejezetten érdekel hogy meg van neki vagy nincs? Majd ha közelebb kerülök hozzá megkérdezem mert még most kicsit durva lenne erről érdeklődni.
2016. júl. 29. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!