Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A mai lányok általában hányadi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányok általában hányadik alkalommal fekszenek le a férfiakkal? Mi a normális szerintetek?

Figyelt kérdés

2016. júl. 31. 16:18
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

Azt, hogy a mai lányok mikor én nem tudhatom.

Az én esetemben ez 3 és fél hónap után következett be, de még várhattam volna vele egy kicsit...


Számomra teljességgel lehetetlen, hogy egy ismeretlen emberrel lefeküdjek.

2016. júl. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%

Én a harmadik randiig maximum. Ha a harmadikig nem kívánom, akkor nincs miről beszélni, ne húzzuk egymás idejét. Ha nem jó a szex akkor abból nem lesz kapcsolat.


N.

2016. júl. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Mi az, hogy mai lányok? 😃 Szerintem nehéz lesz átlagot számolni, szerintem nagy a szórás. Van, aki elsőre, van, aki fél év. (Tudok ilyet, bár csak 16 volt.)
2016. júl. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

Megismerestol szamitva 2 honap kb. De ez arra ervenyes,mikor mar nem voltam szuz.

Az tovabb tartott :)

2016. júl. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

Ez egyénenként változó sőt szituáció függő is.

Nekem volt hogy 1 évet vártam, volt hogy első személyes találkozón megtörtént de olyan is volt hogy 3 hónap után.

Emiatt gondolom hogy elég nehéz lenne átlagot számolni ami valós képet mutatna.

2016. júl. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Ez attól függ mit hoz ki belőle(m) a pasi 😊 általában 1 hónap után.
2016. júl. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
Én akkor, amikor már úgy érzem kész vagyok rá. Nem számolgatom, hogy mikor feküdjek le vele, ha kívánom akkor lefekszem vele. Volt olyan, hogy másfél hónap után volt olyan hogy két hét után, bár én mindegyik alkalommal tudtam, hogy nem szexre kellek nekik.
2016. júl. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az első két barátommal egy hét után lefeküdtem, a mostani barátommal a második randin, több mint egy éve együtt vagyunk. (Csak azért fűzöm hozzá, hogy a megfelelő személlyel mindegy az időpont szerintem.) Ezenkívül volt több kalandom. Soha nem húztam az időt, a puding próbája az evés. Nem sűrűn volt kedvem hónapokat ellenni valaki mellett, akiről később kiderül hogy egyáltalán nem passzolunk az ágyban.
2016. aug. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem 2-3 hónap max.

De MINDEN partneremet évek óta ismertem, mikor összejöttünk. Sose jönnék össze idegennel.

2016. aug. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

En is csak ismerős nőkkel jővök őssze.

Első randin már szól is a susnyásba a hegedű.

2020. nov. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!