Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akinek van párja, és beteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek van párja, és beteg lesz valamelyikőjük, akkor mindenki leszarja hogy elkapja a másiktól a betegséget?

Figyelt kérdés
Tesóm barátja méghozzá dolgozik is, de valahogy mintha direkt el akarta kapni volna tőle, biztos szeret lázasan es legyengülve talpon lenni.
2016. júl. 31. 20:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Hát, én azért igyekeztem kerülni :D
2016. júl. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Én is igyekszem elkerülni, hogy elkapjam.
2016. júl. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
én nem kerülöm, csak minimalizálom a testi érintkezést.
2016. júl. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
...nincs jobb dolgod?
2016. júl. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekelt. Ugyanúgy csináltunk mindent akkor is, mint máskor.
2016. júl. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok közöd van hozzá. Ne szólj bele mások életébe, hiába a tesód. Semmi közöd hozzá.
2016. júl. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Én akkoris a közelében lennék hogy ápoljam őt.
2016. júl. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
A szüleid is elkerültek gyerekkorodban, amikor éppen fertőző beteg voltál?
2016. júl. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Engem személy szerint nem szokott érdekelni a dolog, ha csak megfázásról vagy ilyesmiről van szó. Ha beteg a párom akkor is megölelem megcsókolom, max nem matatunk egymás szájában órákhosszat. A nyelves csók nálunk amúgy is csak szex közben szokott lenni a szájrapuszival meg ilyen erős immunrendszerrel aligha tapasztja rám.
2016. júl. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
#8 Nem, de nem is csókolgattak, ölelgettek olyankor. Én szimplán idiótának tartom őket, nem szólok nekik semmit es nem is érdekel különösebben, csak kiváncsi voltam hogy mások ilyenkor hogy viszonyulnak egymáshoz.
2016. júl. 31. 21:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!