Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mások szerint is furcsa ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások szerint is furcsa ez?

Figyelt kérdés

A párommal elég sokszor szoktunk csípkelődni meg szívni egymás vérét és néha a hűtlenség is szóba kerül pon jelleggel.

Egy példa csak hogy érthetőbb legyen: Van úgy, hogy ha megyek hozzá egyik nap akkor pl előző nap mikor beszélgetünk neten írom neki, hogy "na megyek rendbe szedem magam, mert holnap találkozóm van a szexi pasimmal" aztán odaírom neki, hogy "de ne aggódj, azért majd megyek hozzád is". Ő ezt nem veszi sértésnek, érti, hogy ez csak vicc és ő is szokott ilyesmiket mondani pl hogy "az összes barátnőm közül te vagy a kedvencem" vagy hogy ha megkérdi mikorra érek oda hozzá akkor mondja hogy" csak azért, hogy mikor küldjem el a csajokat akik nálam vannak". Ez így nekünk teljesen rendben van, tudjuk, hogy a másik csak viccel és megbízunk egymásban, viszont az egyik alkalommal az egyik barátnőm előtt mondott nekem valami hasonlót és ő teljesen ki volt ezen akadva. Azt mondta, hogy ez szerinte tök sértő és hogy nem érti hogy nem bántódom meg ezen, aztán mikor mentegettem, hogy de hát ez csak vicc annyit mondott, hogy abszurd dolog ilyesmivel viccelődni. Kinek mi a véleménye erről?(persze nem befolyásol a véleménye senkinek, ha 10-ből 10 ember mondja, hogy ez gáz akkor sem érezném annak, csak kíváncsi vagyok ki mit gondol)


2016. aug. 2. 01:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz, az gáz hogy ezt itt meg kell kérdezned, mert neked a barátnőd ezt sértőnek tartja.
2016. aug. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem gáz
2016. aug. 2. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem sértő, és nincs ezzel gond, nálunk is előfordulnak ilyesmi csipkelődések. Persze, ha véletlenül túl messzire megyek, akkor azonnal visszaszívom és bocsánatot kérek. :)
2016. aug. 2. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem se gáz. Meg elég általános dolog is, sok párnál hallottam már, ritkán nálunk is előjön, bár annyira nem általános poén. Van egy barátnőm akinek egy férfi név a vezetékneve, ezzel a szörnyen eredeti poénnal szoktunk viccelődni, hogy a vezetéknevét mondom, hogy vele beszélgetek megint, ugye nem baj? Meg hasonlóak.
2016. aug. 2. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ebben semmi gáz nincs, nyugi :)

Sőt, szerintem jó, hogy tudtok ilyennel poénkodni sértődés és féltékenykedés nélkül. Sok boldogságot :)

2016. aug. 2. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ha nektek belefér ilyen szintű poénkodás akkor nem gáz, VISZONT mások komolyan vehetik...


23F

2016. aug. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi sokszor poénkodunk ezzel, pont nem érdekel, ki mit gondol :). Ha neked nem sértő, akkor semmi joga másnak kiakadni ezen.
2016. aug. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az a lényeg, hogy nektek ez poén. Ha a barátnődnek sértő, akkor majd ő keres egy olyat, aki hozzá hasonlóan gondolkodik és nem fognak egymással így viccelődni.

Egyébként mi is szoktunk így poénkodni, például ha valamelyikünk hirtelen nem emlékszik egy régebbi közös élményre, akkor szoktuk mondani, hogy "ja, biztos valamelyik másik pasimmal/csajommal voltam".

2016. aug. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Milyen besavanyodott, humortalan barátnőd van neked :D
2016. aug. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!