Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti nem undorodtok egy "átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem undorodtok egy "átlagos" kapcsolattól? És egy átlagos életszinvonaltól?

Figyelt kérdés
2016. aug. 6. 10:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
De, ezért nincs átlagos kapcsolatom. az átlagos életszínvonal az van, de napi szinten okádhatnékom van tőle.
2016. aug. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Titusztitusz ***** válasza:
31%
Nem...Mi a csudának kéne szerinted undorodni ilyesmi dolgoktol? Ezt sehogyse értem...
2016. aug. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%
Ugye te nő vagy? :)
2016. aug. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ez kérdező akar lelépni egy ufoval. :D
2016. aug. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

lol


simán

2016. aug. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem.

Lehet az "átlagos kapcsolat" ellen tenni, csak egy kis energiát kellene fektetni belé.

2016. aug. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked átlagon kívüli kapcsolat meg életszínvonal kell csinálj olyat magadnak. Sokan erre törekednek és mégis csak átlagos életet,kapcsolatot tudnak teremteni. Ilyen az élet valakinek bejön valakinek nem annyira.
2016. aug. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nő szempontjából vagy férfi szempontjából?
2016. aug. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Először is tisztázni kellene mi számít átlagosnak, hogy tudjam, hogy nekem olyan van-e.
2016. aug. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen,nő vagyok.:) és abból a szempontból kérdezem,hogy pl ti megelégednétek-e egy totálisan atlagos kapcsolattal,ahol mondjuk két előnytelen külsejű pár összejön egymással,tök fiatalon,és egyfolytába mondják egymásnak,hogy így szeretlek kicsim,úgy szeretlek,a pasi egy szál rózsával odaállít a lány elé,aki meg mindjárt a nyakába ugrik,járkálnak együtt mindenhova,természetesen nem viszik semmire sem az életben,majd persze elmúlik a rózsaszin köd,és aztán összevissza megcsalják a másikat,de még ezek után sincs bátorságuk szakítani egymással.Bocsánat ha rosszul fogalmaztam meg,de szerintem ezek az "átlagos közhelyek" totálisan undorítóak.:(
2016. aug. 6. 12:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!