Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ilyenért szakítannátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenért szakítannátok?

Figyelt kérdés

Ha most leen a szuletésnapotok és valaki olyat tenni ki ,hogy már fél lábbal a sírban vagy (mindjárt meg fogsz halni) és ezért kaptatok a szuletésnapotokra temetkezési papírt és koporsót. És ha ezt a párod lájkolná ilyenért szakítannátok? Mi a véleményetek az ilyenrol? Szerintetek ,aki ilyet lájkol tényleg szeretheti a párját?

Sajnos ez a szoveg nem viccbol lett feltéve. (Meg szerintem nem is vicces).



2016. aug. 6. 16:58
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat a hibákért csak rossz a billentyuzetem.
2016. aug. 6. 17:01
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Ez csak vicc, ne foglalkozz vele. Komolyan egy kép miatt akarsz szakitani?...szerintem meg ez nem normális
2016. aug. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Mekkora arc :D
2016. aug. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Akinek az élete a FB annak ez számít. Nekem nem. Mert lszarom ki mit lájkol.
2016. aug. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Egy like miatt nem érdemes...
2016. aug. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Poén :'D
2016. aug. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem sajnos nem vicc ez komoly. (Ez nem velem tortént meg). A pasit már egy éve zaklassák a csaja meg orul neki.
2016. aug. 6. 17:07
 8/12 A kérdező kommentje:
Voltak durvább dolgok is.. A pasinak a haverjainak is írnak ilyeneket a barátai és mind a csaja is tudja ,hogy ez nem vicces a barátai tiltották is (nem is egyen) ,de a csaja ennek orul kozben meg a pasiját megalázzák. Olyat is tettek ki róla ,hogy gilisztás a pasija és még pár képet tettek ki ilyenrol.(Ahol kb. megalázzák a pasit). Mindenki tiltsa ezeket ,de a csaja meg hát neki tetszik. o.O
2016. aug. 6. 17:22
 9/12 anonim ***** válasza:
81%
A 70-es IQ-ról sem a FB tehet.
2016. aug. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ezt most a lányra is érted ,aki orul ennek?
2016. aug. 6. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!