Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk/férfiak! Titeket zavarna/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Titeket zavarna/taszítana egy ilyen lány?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, van egy aranyos, kedves lány, akinek a személyisége és a külseje is tetszik nektek.

De ennek a lánynak szőrproblémái vannak, gondolok itt arra, hogy olyan helyen is szőrösödik sajnos, ahol más "normális" lány nem, pl mell, has, hát...

A hasán erősebb szálak nőnek, de ezeket rendszeresen leepilálja, és a lábát, kezét is.

De pl a hátán, mellén lévő szálakkal nem tud mit kezdeni. Ezek a szálak pihések, vékonykák, de hosszabbak és sötétebb színűek (nem feketék, világosbarnák, csak azért ugye csak más mint a láthatatlan szőke pihe :)).

Elutasítanátok emiatt a lányt, undorítónak tartanátok? Esetleg ha randin/első együttlétkor, kapcsolatban vettétek rajta észre, kidobnátok emiatt?

A válaszokat előre is köszönöm!

19/l



2016. aug. 8. 21:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%

nem a szőre alapján ítélem meg a lányokat,ha mindent megtesz ,hogy ápolt legyen csak ennyi a problémája akkor biztos nem utasítanám vissza. Amúgy sem a szőrébe szeretek bele...

23/F

2016. aug. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%
Nem zavarna szerintem. Láttam már címlapról kilépett lányt elég nagy és sötét kézszőrrel, de nem lett kevésbé vonzó. Nem reagálod túl a helyzetet? Van kép, hogy mennyire vészes?
2016. aug. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
31%
Minden lány szőrös, csak pihések. Amúgy már láttam olyan csajt, akinek rásütött a nap az arcára, és a pihe szőrszálak szabályosan barkóvá rajzolódtak ki, mégis enyelgett vele az aktuális hapsija.
2016. aug. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%
Totál lényegtelen "probléma", még csak el sem gondolkodnék rajta.
2016. aug. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Csináltam képet, nem tudom mennyire látszik rajta a probléma.

[link]

[link]

Sajnos nagyon kevés önbizalmam van emiatt.:(

Senkit nem merek közel engedni magamhoz, félek hogy ha meglátja megundorodik...

2016. aug. 8. 21:52
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem egyáltalán nem vészes!
2016. aug. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
Nincs semmi gond, nincs miért aggódni.
2016. aug. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%
Ezek a képek nem vészesek. A hasadról is van kép?
2016. aug. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Noren1989 ***** válasza:
14%

Lehetne egész alakosat? XDD


No 1:mi nem szőrözünk, ha választásra kerül a sor, remélem érted. Alap, hogy nálunk ne legyen szőrösebb a választottam (jómagam egy 173centis jeti vagyok).

2: észrevesszük, akármi van.

3:a személyiséged kicsit fontosabb egy kapcsolatban

4: egész jó melleid vannak, van kedved ismerkedni?


26/F

2016. aug. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
Nem szép dolog valakit a születési adottságai miatt csúfolni vagy leszólni vagy diszkriminálni. Meg aztán a wookiee-k között vannak nőstények is.
2016. aug. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!