Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kibékültem a volt barátnőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kibékültem a volt barátnőmmel, de én külföldön élek. Nem fog működni ugye?

Figyelt kérdés
Sok éve szakítottunk,barátok maradtunk,most szeptemberig itthon vagyok, sok időt töltünk együtt,nekem mindig is ő volt az igazi, és úgy tűnik ő is megbocsátotta nekem a régi hülyeségeimet. Viszont Hollandiában lakom és dolgozom, ő nem tud kijönni és nagyon félek,hogy nem fog működni. Szeretem őt és nem arról van szó, hogy nem bírok magammal, benne is bízok,mert ismerem, de nagy a távolság és örülhetek,ha decemberben haza jöhetek. Nektek mi a tapasztalatok? Hogy bírtátok a távkapcsolatot? Van tippetek? Nem akarom megint elveszíteni. 25

2016. aug. 13. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:
valakinek áldozatot kell hoznia a kapcsolatban. attol h masnak sikerül távkapcsolatban nem biztos h nektek fog, mert ez a z emberek személyisegtol fugg nem a statisztikatol
2016. aug. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Barátnőmmel (17/L) több, mint egy éve járunk. Körülbelül 5 óra távolság van köztünk és csak havonta láthatom egyszer, szóval elég nagy távkapcsolat. Mivel így is elég nagy a távolság, hülye lennék kimenni külföldre.


Kérdésedre válaszolva: Ha a barátnőd bírja, akkor menni fog. Gyere haza, válts munkát (vagy vidd ki őt is) és ezzel hosszútávon meg is oldottad a párkapcsolati nehézséget. Ha nincs barátnő, nem lesz munka sem, mert nem fogsz tudni dolgozni. Tudom, mert tapasztalat. Mondjuk most se dolgozom, de ha nem lenne ott barátnőm, nem is akarnék keresni munkát, mert elvesztenék minden reményt. 27

2016. aug. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!