Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gazdag férfiak/nők! Meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdag férfiak/nők! Meg szoktatok bizonyosodni arról, hogy a párotok nem a pénzetek miatt szeret/van veletek, vagy nem érdekel egyáltalán?

Figyelt kérdés
Ha meg akarjátok ezt nézni, akkor hogy teszitek?

2016. aug. 16. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ehhez csinálnom semmit, mert első ránézésre egyáltalán nem látszik rajtam, hogy gazdag vagyok, nincsenek márkás cuccaim, okostelefonom, szuper autóm ,meg semmi hasonló szir-szarom. Max az életmódomból lehet rájönni, hogy van mit a tejbe aprítani, de a szokásaimat csak szép lassan ismerik meg velem együtt.
2016. aug. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szöxi89 ***** válasza:
szerintem ha egy kicsit bele latt az eletedbe es rajjön hogy sokat kell dolgoznod h legyen valamid....amugy meglatszika viselkedesböl hogy beszel a szegenyebb retegröl vagy mar az elejen sok mindent szertne megkapni ajandekba.....
2016. aug. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy kicsit általánosítok.

Vegyünk akkor egy sima gazdag embert, aki önmagától érte el a sikereket. Szerintem egy ilyen ember általában van olyan jó emberismerő, hogy kiszűrje ezeket az embereket. Egyszerűen süt a viselkedésükből.

2016. aug. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rajtam nem nagyon látszik kívülről. Tök egyszerű telefonom van, nincsen autóm, sem márkás cuccaim, ruháim, puccos helyekre sem nagyon járok. Viszont sokat nyaralok, ennyit tudnék mondani.
2016. aug. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 szöxi89 ***** válasza:
nem mindenki szeret flancolni es az meg nem jelenti hogy nincs penze...amugy meg nem a ruha tesszi az embert mindenkinek mas az eletbe a kenyelme csak neked is eg yolyan part kell keresni aki nem tul igenyes vagyis szolid realisan lassa a dolgokat......nem minden a penz körül forog egy egyszerü ember is ugyanugy lehet tisztelni es szeretni mint egy gyzdagot nekem ez a velemenyem
2016. aug. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok gazdag, viszont van egy másfél milliós nettó fizum. Ettől függetlenül farmerben és pólóban járok randira, és általában véve is szerényen élek, olyan vagyok mint egy egyszerű srác. Mert az is vagyok. :)
2016. aug. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem pont egy ilyen férfi lett nagyon szimpatikus.Egyszer találkoztunk üzleti ügyben.Nagyon drága autóval jelent meg.A nagyon drága autója és pont a pénze ( ami gondolom bőven van) zavar nagyon...Számomra az ember fontos, nem a pénze.De lehet Ti gazdag emberek éltek vissza az anyagi hátteretekkel.én meg ettől tartok..Ti tudtok igazán ragaszkodni?
2016. aug. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!