Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakitottam vele, de hianyzik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottam vele, de hianyzik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megismertem egy ferfit , 43 eves es en 40, titokban talalkozgattunk, es igy is maradt . ( elvalt vagyok 1 gyerekkel )

Mikor ajanlottam közös programot par honap utan, sose ert ra , volt h eltunt napokra ....

Egyszer mutatott egy hajojegyet ami 2 szemelyre szolt mikor kerdeztem h hol volt hetvegen ...

Lassan kapiskalni kezdtem h esetleg hazas vagy kapcsolata van , amit tagadott .

Nem vett soha viragot , apro figyelmesseget es betelt a pohar 3 honap utan , es letiltottam a szamjat es a face bookon is , pedig nagyon unom h minden kapcsolatom ugy vegzödik h olyan tré h még baratsagga se szelidithetö , h legalabb kellemes elmeny maradjon es ha talalkozunk meg az utcan ne legyen kellemetlen , de sajnos mindegyik ugy vegzödik haragggal letiltassal stb . Nem rajtam mulik en turök a vegletekig .

Tegnap utanam jött a fodraszhoz es akart beszelni velem , hetfö volt es mi sokszor talalkoztunk hetfön.

( erdekes )

Azt mondtam neki h nincs miröl beszeljunk , igazan nem is tudom ha van közös temank . Es fakepnel hagytam .

Meglepödtem h lattam , de valahol örultem es sajnalom h nem mutathattam ki mert mar tudtam h veget kell vessek a kapcsolatnak .

Tenyleg nem ertem h mit kepzelt h semmit nem nyujt csak a jelenletet es hazugsagokat es nekem ennyi eleg lesz? Ugy viselkedett mintha neki ez KIJÁRT volna tölem mintha karmikus adossagom lett volna felé.

Ha keres , es követ ( amit többször megtett , es figyeltet ismeröseivel h mikor hol vagyok ) , ha megéri neki a kémkedés akkor miert nem érte meg h valamit nyujtson is , ha mar arra fontos vagyok h kövessen ? ( tudom h kemkedik bizonyitekom van de erre nem térek ki )

Mi az h figyeltet követ akkor erdekelt vagy mi ez ?


2016. aug. 16. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Megnyugtatlak csak azert kovetett meg figyeltetett hogy ne utanna nyomozgassal hogy ne derithess ki rola semmit ;)


Sajnalom hogy igy vegzodik a te korosztalyodvan levokkel nalad sokkal fiatalabbak jobban megbecsulnenek dehat azok fiatalok xD

2016. aug. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mondjuk en eletemben nem követgettem senkit ezt mindenki tudja rolam ö is lathatta 3 honap alatt
2016. aug. 16. 22:55
 3/3 anonim ***** válasza:

"letiltottam a szamjat es a face bookon is"

Fú de értelmes vagy geccc, és még te csodálkozol...

Mindenki azt kapja amit érdemel!

2016. aug. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!