Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy hónap után szerelmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hónap után szerelmet vall? Férfiak, igazi a vallomás?

Figyelt kérdés

1 hónap elég ehhez a komoly szóhoz: "Szeretlek"

???

28/N és 28/F



2016. aug. 16. 23:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Ha előtte megvoltál neki, akkor igen, ha nem, akkor nem az és lehet, hogy csak játszmázik... a pasiknál soha nem tudhatod. Ismertétek már előtte egymást?
2016. aug. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a meglátásom, hogy 1 hónap bőven elég hozzá, ha elegendő mennyiségű időt töltenek egymással a felek.
2016. aug. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne tőlünk kérdezd. De amúgy a férfiak hamarabb mondják ki.
2016. aug. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Blade Bone ***** válasza:
74%
Nekem elég, ha olyan emberről van szó, mert hamar szerelmes tudok lenni és nem csak hónapokra, hanem sokkal tartósabban, de ez a másiktól függ.
2016. aug. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha sok időt töltöttetek együtt ami tartalmas volt és volt alkalma közelebbről megismerni akkor miért ne.
2016. aug. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Még kevesebb is elég... bár nyilván ennyi idő után a szeretlek nem szerelmet jelent, hanem fellángolást. Mint évek múlva, ugyanúgy mondunk szeretleket, viszont akkor már elmúlt a szerelem érzés, és átvette a helyét a szeretet
2016. aug. 17. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha megvan az összhang már az elején akkor elég egy hónap ha nincs akkor nekem több kell. Nekem az első kapcsolatokban 4 hónap kellett, hogy kimondjam, de én csak akkor mondom ha tényleg érzem.
2016. aug. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

szerelembe gyorsan lehet esni, de ténylegesen megszeretni valakit ahhoz idő kell, meg kell ismerni a másikat...

attól függ 1 hónap alatt mennyit mutattál meg magadból...


23F

2016. aug. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelhető! Nekem is volt már ilyen. Viszont előtte fél évig leveleztünk napi szinten, tehát ismertük azért már egymást. Én is csak akkor mondok ilyet, ha valóban, megingathatatlanul úgy is érzem. Ez egy olyan dolog, amivel nem szép dolog csak úgy dobálózni.

Ennek ellenére vannak olyan "férfiak" akik ezzel hülyítik a kiszemeltjüket, mert tudják, h erre vágyik és így hamarabb megfektethetik, vagy hamarabb képesek magukhoz láncolni érzelmileg. Szemét egy dolog. Viszont ki lehet szűrni. Ne csak a szépen csengő szavakra figyelj, hanem az apró jelekre, tettekre, gesztusokra. Egy szerelmes férfinél ez nagyon látszik. Csak figyelj a jelekre!

2016. aug. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igazinak lehet igazi, csak lehet, a vonzalmat és a lángolást összetéveszti a szerelemmel... ha nem sülve.-főve együtt vagytok, akkor kötve hiszen, hogy ez még igaz szerelem.

Párom nekem ezt kb. 3-4 nap után mondta, én erre mondtam magamban, hogy "jól van, szívem"... most vagyunk kb. 4 és fél éve együtt, azóta kiderült, hogy nem kamu volt meg nem ezzel akart behálózni, de az is biztos, hogy az még nem szerelem volt akkor.

2016. aug. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!