Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Randiztam egy lánnyal, akibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztam egy lánnyal, akibe nagyon szerelmes vagyok, de úgy érzem hogy a randin nem azt kapta amit várt. Az az érzésem hogy nem látta rajtam hogy én úgy érzek iránta. Ebből lehet még valami?

Figyelt kérdés

Nem olyan típus vagyok hogy ajtóstul a házba rontanék.

Úgy gondolom, hogy nem szabadna hogy ezen múljon. Engem nagyon bánt hogy nem mondtam el neki akkor.

De hamarosan találkozunk és elmondom neki mit érzek.



2016. aug. 30. 13:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Jézusom, el ne mondd!!!!!!
2016. aug. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne add fel! Találkozzatok még, hátha alakul valami - próbálkozz - ne a "ajtóstul a házba", de úgy a 2.-3.randi vége felé egy "kézfogást" (értitek, nem úgy kézfogást mint amit szoktak csinálni az emberek udvariaságból hanem érintést, kézfogással egymással) megpróbálhatsz - ha még azt sem veszi jó néven, nem örül neki, nincs benne az az izgalom aminek kellene akkor talán magad is belátod majd, hogy ezt nem jó ötlet folytatni - szerencsére a közönyös reakció a legjobb "kijózanító" az ilyen jellegű rajongó "szerelemből".


De ne add fel, és ne légy rosszkedvű (és ne magyarázd be magadnaak, hogy "nem azt kapta amit várt", mert ha ezt elhiszed saját magad "lövöd lábon", mert ez még nagyobb taszító erő, mint bármi más...)

2016. aug. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!